UFC

„Naprawdę chcę zniszczyć tego pijaka” – Marvin Vettori chce walczyć z Paulo Costą

W miniony weekend odbyła się gala UFC 263, gdzie w walce wieczoru Israel Adesanya obronił tytuł w wadze średniej pokonując na punkty ambitnego Marvina Vettoriego. Włoch w wywiad dla BT Sport w dość dosadnych słowach wyzwał do walki byłego pretendenta do pas mistrzowskiego UFC Paulo Costę.

Marvin Vettori obecnie może się pochwalić pięcioma wygranymi z rzędu. W swoim ostatnim pojedynku na UFC Vegas 23 pokonał przez decyzję Kevina Hollanda . W tym miesiącu miał się zmierzyć z Darrenem Tillem, ale z powodu kontuzji Anglik był zmuszony wycofać z tego starcia.

Paulo „The Eraser” Costa brał udział w programie The Ultimate Fighter Brazil 3, gdzie  przegrał na punkty z Marcio Alexandre Jr . Jest on znany ze swojego widowiskowego stylu walki W poprzednim występie na UFC 253, przegrał przez TKO z Israelem Adesanyą.

Marvin Vettori chce walczyć z Paulo Costą.

„Jeżeli mam być szczery to naprawdę chcę zniszczyć tego pijaka, który nie nie potrafi przestać pić. Tak czy inaczej, jestem w grze. Jestem zawsze gotowy. Zawsze możecie na mnie liczyć, gdzie jest walka i data to ja się pojawię.”

powiedział Marvin Vettori dla BT Sport

Sprawdź!  Najlepsze akcje z UFC 263 w zwolnionym tempie [WIDEO]

źródło: bjpenn.com, BT Sport

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *