FAME MMA

Najpierw Zadyma, później Pasternak? Alan o pojedynku z Wampirem: „Nauczyłem się po Denisie. Dostałem za niego ch*** pieniądze”

Alan Kwieciński zabrał głos w sprawie potencjalnego pojedynku z Michałem Pasternakiem. Zdradził, od czego zależy ich starcie.

Już 20 maja „Wampir” zadebiutuje w FAME i zmierzy się z Piotrem Szeligą. Duża część kibiców liczyła jednak na to, że jego rywalem będzie „Alanik”, gdyż pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi. Nie wykluczone, że taki pojedynek zobaczymy w przyszłości.

Alan o walce z Pasternakiem

Na FAME 18 Kwieciński najpierw zmierzy się z Tomaszem Gromadzkim znanym z walk w federacji GROMDA. Następnie być może zdecyduje się na konfrontację z Pasternakiem. W ostatniej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim przyznał, że wszystko zależy od tego, jakie pieniądze zaoferuje federacja:

– Jak dadzą dobre, duże pieniądze to tak. Nauczyłem się po Denisie. Za Dawida fajne pieniądze dostałem, za Denisa chu**we. Wiele ludzi czeka na walkę z Pasternakiem, na pewno byłyby dobre dymy, daliśmy zalążek tego, co mogłoby się dziać na konferencji. Gdyby dali mocne pieniądze, czemu nie.

– MMA odpada. Jaka by była dla oka widza przyjemność oglądania, jak leżymy w parterze. W stójce sądzę, że na duże rękawice nie miałby na pewno takiej przewagi jak w MMA. K-1 duże rękawice. Jakby zszedł do mojej wagi, ok. On waży koło 100, jakby ważył 80 kg, to spoko, możemy się bić na małe.

Kursy bukmacherskie na walkę „Zadyma” vs Alan Kwieciński

Wszystkie pojedynki na Fame MMA 18 obstawić możecie wyłącznie w BetClic, gdzie dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Zaskakująca decyzja trenera Oknińskiego? Do jego klubu dołączył Piotr Szeliga!

-> Odbierz bonus i obstaw galę FAME 18

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.