MMA

Najmłodszy syn trenera Oknińskiego z wielkim sukcesem! Zwyciężył na Mistrzostwach MMA [WIDEO]

W miniony weekend odbywały się 9. Mistrzostwa MMA, które organizowało Stowarzyszenie MMA Polska. Pierwsze miejsce w swojej kategorii zajął też najmłodszy „Łowca Skór”, Aleksander Okniński!

Aleksander Okniński to najmłodszy syn Mirosława Oknińskiego, który od lat szkoli się pod okiem ojca w Akademii Sportów Walki Wilanów. Olek nie ma jeszcze ukończonych 18 lat, ale wielu widzi w nim przyszłość polskiego MMA.

„Najmłodszy Łowca Skór” występuje obecnie w kategorii półciężkiej reprezentował swój klub na ostatnich, 9. mistrzostwach MMA, które organizuje Stowarzyszenie MMA Polska. Oprócz niego w klatce pojawił się też Krystian Jakowicz, którego trener Mirosław Okniński nazywa „Shaolin”. O obu zawodnikach „Łowca Skór” mówił w niedawnej transmisji na żywo na kanale Fansportu TV.

Aleksander zajął 1. miejsce w swojej dywizji w kategorii U-18. Jakowicz również wygrał szybko poddając swoich rywali. Założyciel Akademii Sportów Walki Wilanów pochwalił się oczywiście sukcesami swoich podopiecznych. Kolejne doszły wieczorem, gdyż swoje walki na FAME: Reborn zwyciężali Michał Pasternak i Amadeusz „Ferrari”. Olek Okniński podzielił się migawkami ze swojego występu w swoich social mediach.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.