MMA

Najman szykuje zbroję dla Adamka! „Żebym go nie podziurawił. Prawa ręka kruszyła nie takie rzeczy”

Marcin Najman nie odpuszcza Tomaszowi Adamkowi. Freak fighter chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem świata i liczy na to, że dojdzie do pojedynku.

Zawodnicy nie mają najlepszych relacji i już od dawna jest pomiędzy nimi zła krew. Od kilku tygodni „El Testosteron” rzucał wyzwanie pięściarzowi i oświadczył, że zamierza odesłać go na sportową emeryturę. W końcu Adamek odpowiedział freak fighterowi.

Najman zamawia zbroję dla Adamka

W jednym z wywiadów pięściarz oświadczył, że zawalczy z Najmanem, ale pod warunkiem, iż nikt nie zarobi na tym pojedynku. Wszystkie pieniądze mają być przeznaczone na cele charytatywne, na co błyskawicznie zgodził się „El Testosteron”.

Nie wiadomo, czy taki starcie kiedykolwiek się odbędzie, ale Najman nie przestaje na swoich social mediach zaczepiać Adamka. Tym razem opublikował nagranie, na którym zamawia dla pięściarza zbroję rycerską, żeby nie zrobić mu zbyt dużej krzywdy, kiedy dojdzie do walki:

– Ona była przystosowana do tego, że nie dało jej się przebić kopią rycerską. Tylko że ta kopia rycerska to tylko kopia, my tu mówimy o prawej ręce Najmana, która kruszyła nie takie rzeczy. Żebym ja po prostu nie podziurawił pięściami. Będę mógł Adamka napierdalać, ile wlezie i będę miał pewność, że go nie podziurawię pięściami. Tomek bądź bezpieczny, trzymaj się, szykuj się do walki.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.