UFC

Gamrot podziękował Polakom za wsparcie! Odpowiedział na pytania przed UFC 299 [WIDEO]

Mateusz Gamrot był jednym z zawodników, którzy pojawili się na Media Dayu przed UFC 299.

W najbliższy weekend odbędzie się gala UFC 299 z udziałem dwóch polskich zawodników. Michał Oleksiejczuk zmierzy się z Michelem Pereirą. Kilka pojedynków później Mateusz Gamrot spotka się w oktagonie z byłym mistrzem wagi lekkiej, Rafaelem dos Anjosem.


Ten pojedynek, jak i całą kartę możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy na start otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

TYPYKURSYZAKŁADY
Mateusz Gamrot1.29Fortuna
Rafael Dos Anjos3.60Fortuna

Gamrot odpowiedział na pytania dziennikarzy

Mateusz pojawił się podczas Media Day przed UFC 299, gdzie odpowiadał na pytania dziennikarzy. Na sali obecny był też Michał Tuszyński z Fansportu TV, który udał się z kamerą do Miami. Misję UFC 299 wspierają też partnerzy Monster Energy oraz Fortuna.

Dziękuję bardzo wszystkim fanom za wsparcie, że jesteście ze mną i mnie wspieracie w moich przygotowaniach, co odczuwam. Co zmieniłem? Zawsze bardzo mocno trenuję, ale z każdym rokiem mam coraz większą świadomość i jestem bardziej doświadczonym zawodnikiem. Ten camp był naprawdę jednym z cięższych z moich dotychczasowych przygotowań. Poprawiłem swoje błędy, mam coraz większą pewność siebie w stójce. Mam bardziej stabilną pozycję, cięższe ciosy, jestem gotowy na każdą ewentualność z dos Anjosem.

Niedawno „Gamer” zapowiedział też starcie z „RDA” jako przełomowe. Dopytany wyjaśnił, co miał na myśli:

Sprawdź!  Covington bardzo ostro o Chimaevie! "Niech ten sk*wiel gnije w średniej"

Miałem na myśli bardziej ochocze wymiany w stójce, bardziej ochoczą walkę na nogach. Spodziewam się wszystkiego, że będzie dużo zapasów, będzie dużo parteru, ale też nie będę się bał wymieniać z nim ciosów. Tak jak starałem się powiedzieć to po angielsku, dużą pewność siebie dały mi sparingi z Dustinem Poirierem. Teraz myślę, że będę mógł to pokazać. Tą walką chcę udowodnić, że liczę się w rozgrywce o pas mistrzowski.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.