Clout MMA

Omielańczuk odpowiedział Wielkiemu Bu! Walka w Clout MMA pod jednym warunkiem!

Patryk Masiak, czyli „Wielki Bu”, po swojej ostatniej walce rzucił wyzwanie Danielowi Omielańczukowi. Weteran MMA znany z KSW, czy UFC odpowiedział dziś freak fighterowi.

Na ostatniej w 2023 roku freakowej gali Patryk Masiak zmierzył się z Denisem Załęckim. Wyczekiwane od wielu miesięcy starcie, które było poprzedzone ostrym konfliktem, zawiodło jednak oczekiwania. Mowa tu nie tylko o fanach, lecz także o samych zainteresowanych, o czym mówili w wywiadach po gali.

Daniel Omielańczuk odpowiedział Wielkiemu Bu!

Starcie zakończyło się przez techniczny nokaut w 2. rundzie na korzyść „Wielkiego Bu”. Gdańszczanin w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zapytany o kolejnego rywala rzucił wyzwanie Danielowi Omielańczukowi. Były zawodnik KSW wystąpił na poprzedniej gali Clout MMA, gdzie również pokonał Denisa Załęckiego.

Dziś weteran MMA odpowiedział Masiakowi na swoim Instagramie. W opublikowanym story powiedział, że jest gotów przyjąć wyzwanie pod jednym warunkiem – to on wybierze formułę walki.

Wielki Bu, gratuluję wygranej walki z Denisem. Widziałem, że poprosiłeś o walkę ze mną. Wierzę, że jesteś charakternym chłopakiem, jeżeli ty wybrałeś przeciwnika, czyli mnie, to pozwól, że ja wybiorę formułę walki w jakiej się zmierzymy. Jeżeli tak, i Clout jest na tak – to róbmy to.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.