MMA

Najman rzuca wyzwanie Mateuszowi Murańskiemu! „Mogę nauczyć go dobrych manier poprzez wpier*l”

Marcin Najman zabrał głos w sprawie pojedynku z Jackiem Murańskim, na który czeka wielu kibiców. „El Testosteron” wyjaśnił jednak, że do takiego starcia raczej nie dojdzie.

O walce Najman vs Murański mówi się od dłuższego czasu. Jacek jest zdecydowany, ale niestety „El Testosteron” ciągle zmienia zdanie. Ogłosił, że wyjdzie do starcia, następnie, że nie ma na to żadnych szans. Ponownie po gali FAME 12 stwierdził, że może bić się z „Muranem”, jednak tym razem rzucił wyzwanie jego synowi.

Najman uznał, że walka z Jackiem nie ma żadnego sensu, gdyż nie nie ma on żadnych umiejętności. W ostatnim starciu na FAME 12 zadebiutował w MMA i zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. 52-latek przez cztery rundy jedynie przyjmował ogromną liczbę ciosów „Aroya”, a z klatki wyszedł ze zmasakrowaną twarzą.

„El Testosteron” wolałby zmierzyć się z Mateuszem Murańskim, który ma na swoim koncie 3 zwycięstwa i jedną porażkę. W ostatnim czasie zrobił jednak bardzo duży progres, co potwierdzają nagrania z treningów, które udostępnia na swoich social mediach.

Sprawdź!  Murański szczerze przed kolejną walką: "Po wygranej z Alanem, który jest sportowcem, myślałem że wszystko potrafię"

Freak fighter znacznie poprawił swoją technikę i szybkość. Niedawno miał także okazję trenować z samym mistrzem i legendą KSW Mamedem Khalidovem. Internauci, którzy zareagowali na wyzwanie Najmana, nie mają wątpliwości, że Murański poradzi sobie z nim bez większych problemów.

Pytacie, czy jest jeszcze możliwa walka moja z tą starą gangreną Murańskim. Ja nie widzę takiej możliwości, ponieważ ten człowiek nie umie walczyć. To, co powiedział Mirek Okniński – Nie bijmy Jacka ratlerka – To ja się absolutnie pod tym podpisuję – powiedział na swoim kanale YouTube Marcin Najman.

Natomiast jeśli już miałoby dojść do konfrontacji Najman – Murański, to najchętniej stoczyłbym pojedynek z tą młodą gangreną, bo on jednak coś tam pokazywał w tych ostatnich pojedynkach. Stary bić się nie umie. To już wszyscy wiemy – kontynuował.

– Ja to zapowiadałem, że te wszystkie farmazony będzie można opowiadać do momentu wyjścia do oktagonu, w oktagonie nie pokazał absolutnie nic. Nie potrafi zadawać ciosów. Natomiast tego młodego Murańskiego jak najbardziej mogę nauczyć dobrych manier poprzez wpier*ol, który mógłby dostać w walce ze mną.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  "Boxdel" komentuje aferę z konferencją MMA-VIP: "Finalnie dostajesz po piź**ie tak, że każda arena w Polsce Ci odmówi"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.