MMA

Najman prezentuje, jak rozprawi się z Adamkiem: „Pójdę z tobą na wymianę! Nie wiesz, w co się wpie***liłeś”

Marcin Najman nie przestaje nawoływać do walki z Tomaszem Adamkiem. Tym razem zaprezentował, co zrobi w klatce z byłym mistrzem świata.

Pomiędzy zawodnikami od dawna jest dużo złej krwi, a przez ostatnie tygodnie „El Testosteron” rzucał wyzwanie Adamkowi i proponował starcie w MMA. Oświadczył, że zapewni mu pożegnanie z walkami, o którym kibice będą pamiętać przez bardzo długi czas.

Najman prezentuje, co zrobi z Adamkiem

W ostatnim wywiadzie Adamek przyjął wyzwanie, ale oświadczył, że zmierzy się z Najmanem tylko pod warunkiem, że nikt nie zarobi na pojedynku, a wszystkie pieniądze zostaną przekazane na cele charytatywne. Być może pięściarze nie spodziewał się takiej odpowiedzi, ale „El Testosteron” od razu się na to zgodził.

Od przyjęcia wyzwania do samej walki jeszcze długa droga, zwłaszcza że wydaje się, iż Adamek tak naprawdę nie jest zbyt zainteresowany pojedynkiem z Najmanem. Mimo to zawodnik High League dalej nawołuje do starcia i postanowił zaprezentować, co zrobi z rywalem w klatce:

– Pozwólmy na worek. To nie będzie żaden jab, jab, tylko będzie w łeb, w łeb! Jak wszyscy myślą, że pójdę od razu po nogi i ci wpie**olić, nie… To by była za szybka akcja. Najpierw pójdę z tobą na wymianę. Tu są małe rękawice. Człowieku, ty nie wiesz, w co się wpi***liłeś.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.