KSW

Pudzianowski pójdzie na wymianę ze Szpilką? Trener o planie na walkę: „Nie umie boksować, ale przywalić potrafi”

Trener Mariusza Pudzianowskiego zabrał głos przed galą Colosseum II, która w czerwcu odbędzie się na Stadionie Narodowym.

Były strongman po krótkiej przerwie powrócił do WCA i współpracy z Arbim Shamaevem oraz Anzorem Azhievem. Tym razem będzie świetnie przygotowany do nadchodzącego pojedynku z Arturem Szpilką, do którego wyjdzie jako ogromny faworyt.

Trener Pudzianowskiego o walce ze Szpilką

Nie jest tajemnicą, że w stójce jako były pięściarz karty powinien rozdawać Artur Szpilka. Natomiast zapasy i parter to płaszczyzny, które mogą dać Pudzianowskiemu zwycięstwo. Wszyscy spodziewają się więc, że „Szpila” zrobi wszystko, żeby utrzymać walkę w stójce, a „Dominator” będzie próbował obalać.

Arbi Shamaev zaskoczył jednak w ostatnim wywiadzie dla TVP Sport i stwierdził, że chce, aby Pudzianowski pokazał, co potrafi w stójce. Zaznaczył, że nie ma umiejętności technicznych, jednak posiada bardzo mocne uderzenie, co z resztą pokazał, nokautując Michała Materlę.

– Chciałbym, żeby Mariusz grał w grę Artura. Lubimy grać w cudze gry. Pokazać pracę w stójce, boks. Może „Pudzian” nie umie boksować, ale przywalić potrafi. Wiadomo, co będzie robił Artur. Wiadomo, co będzie robił Mariusz. W tygodniu poprzedzającym galę powiem kilka ciekawych rzeczy, żeby ludzie wiedzieli, jakie przygotowania robimy do tej walki. Wyłożę karty na stół. Lubię to robić.

– Wiem, że jeśli coś pójdzie nie tak, ludzie będą gadali, ale świat należy do odważnych. Może dla innych trenerów i ludzi, którzy lubią wiedzieć, o co chodzi w tym sporcie, będzie to ciekawe. Nic nie dzieje się z przypadku i wszyscy zobaczą, że miałem rację.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs Szpilka

Wszystkie gal KSW obstawić można u bukmachera eFortuna.pl. Nowi użytkownicy za samą rejestrację otrzymają darmowe 20 zł, a także kolejne 10 do pierwszego depozytu. Co najważniejsze, pierwsze 3 zakłady na łączną kwotę 600 zł obstawią bez ryzyka! Wartość pierwszego zakładu wynosi 100 zł, które w przypadku porażki bukmacher zwraca na konto. Stawka drugiego wzrasta do 200 zł, a trzeci do aż 300 zł, które wrócą na konto gracza.

Sprawdź!  Borys Mańkowski, zanim wróci do klatki, chce stoczyć pojedynek bokserski! Rzucił wyzwanie Normanowi Parke

-> Odbierz BONUSY na KSW Colosseum 2!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.