FAME MMAMMA VIP

Najman gotowy walczyć z dwoma Murańskimi jednego wieczoru! „Najpierw do klatki wychodzi stary, żeby nie chował się za plecami syna”

Konflikt pomiędzy Murańskimi i Marcinem Najmanem zostanie w końcu wyjaśniony w klatce? „El Testosteron” potwierdza, że jest otwarty na walkę.

Do pojedynku z Jackiem Murańskim miało dojść na gali Elite Fighters 2, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło i Najman oświadczył, że nie ma zamiaru nigdy więcej wyjść do takiej walki.

Wydaje się jednak, że konflikt nie zostanie zakończony, dopóki freak fighterzy nie wyjaśnią sobie wszystkiego w klatce. W ostatnim czasie Mateusz Murański ponownie wbił szpilkę w Najmana, co nie spodobało się „El Testosteronowi”.

Najman o walce z Murańskimi

Wygląda na to, że Marcin Najman w końcu zdecydował się na walkę z Murańskimi. Zamieścił właśnie na swoim kanale nagranie i wyjaśnił, że jest gotowy zmierzyć się na jednej gali z Jackiem i z Mateuszem. Stawia jednak warunek:

– No i właśnie dlatego te Murańskie szumowiny nie mają szans. Ponieważ gdy oni smacznie śpią, Najman trenuje. Słuchajcie, sytuacja wygląda tak, że nie są w stanie te szumowiny, nie są w stanie się odpier**lić ode mnie. Ponownie młody się uruchomił i ma coś do powiedzenia. Ja wiem, co za tym stoi. Myślę, że zdał sobie sprawę, on i jego ojciec, że to nie jest jedyna opcja na te rozmowy, które się odbywają.

– Chcą usilnie przypomnieć o sobie. Ja jestem jak najbardziej na tak, jeśli chodzi o walkę z jednym i z drugim Murańskim. Warunek jest jeden. Pierwszy do walki staje stary. Nie będzie tak, że stary będzie manipulował i najpierw narobi syfu, a później schowa się za plecy synusia. Nie ma problemu, na jednej gali nawet mogę, ale najpierw wychodzi do klatki stary.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Załęccy vs Murańscy? Denis komentuje pomysł na walkę 2vs2: "Pobiłaby rekord PPV. Milion na pewno bym musiał dostać"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.