Boks

Najman dementuje doniesienia na temat Gołoty! Komentuje głośne nagranie

Marcin Najman zabrał głos w sprawie Andrzeja Gołoty. Zapewnia, że były pięściarz jest w dobrej formie i komentuje głośne nagranie.

Kilka dni temu do sieci trafił film z udziałem Gołoty i jego byłego rywala Riddicka Bowe’a. Panowie mają po 55 i 56 lat, jednak poruszali się, jakby byli o wiele starsi, co natychmiast zwróciło uwagę dziennikarzy i mediów. Zaniepokojeni fani zaczęli mówić o CTE, czyli encefalopatii bokserskiej.

Część Internautów zwróciła jednak uwagę na to, że to Bowe wygląda, jakby miał ogromne problemy z chodzeniem, a Gołota jedynie próbuje poruszać się jego tempem. Taką teorię potwierdził Marcin Najman, który jest bliskim znajomym byłego pięściarza.

„El Testosteron” między innymi kilkukrotnie udawał się z Gołotą na wycieczki po górach, a na swoich social mediach publikował wiele wspólnych zdjęć. W odpowiedzi na komentarze pod wspomnianym nagraniem zapewnił, że forma 55-latka jest naprawdę dobra i nie ma o co się martwić:

– No cóż… dla tych, którzy widzą rzekomo w opłakanej formie Andrzeja Gołotę… Proponuje wybrać się z nim w góry, chociażby na Giewont. Zanim dojdziecie do schroniska, Andrzej będzie na szczycie. Tyle, jeśli chodzi o niektóre komentarze. Można się rozejść.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.