FAME MMA

Najman chce walki z Murańskim: „Gra fightera, jednocześnie nim nie będąc. Chętnie go wyjaśnię”

Marcin Najman zabrał głos w sprawie walki z Jackiem Murańskim. Przyznał, że jak najbardziej chciałby stoczyć taki pojedynek.

Konflikt „El Testosterona” z rodziną Murańskich trwa już od długiego czasu. O mało nie doszło do starcia podczas gali Elite Fighters 2, jednak finalnie nic z tego nie wyszło. Zawodnicy nie mogli dogadać się co do formuły i zdecydowali się na walkę w innych organizacjach.

Marcin Najman mocno o Jacku Murańskim

Co jakiś czas Mateusz Murański lub „El Testosteron” wspominają o potencjalnej walce. Jakiś czas temu Najman stwierdził nawet, że może zmierzyć się z dwoma przeciwnikami na jednej gali. Najpierw zawalczy z Jackiem, a następnie z jego synem.

Teraz w wywiadzie z Koloseum ponownie został zapytany o konflikt z Murańskimi. Stwierdził, że jak najbardziej chce wyjaśnić wszystko w klatce, jednak jest pewien problem. Najman uważa, że Jacek po debiucie w klatce zdał sobie sprawę, że nie ma żadnych szans w potencjalnym starciu.

– Internet wymyślił walkę ze starym Murańskim, gdyby ją ogłoszono, rozbiłaby bank. Ma coś niesamowitego w sobie ten Murański. Do dzisiaj, nie zadając żadnego ciosu, wywalczył sobie drugą gażę za walkę, gdzie nie pokazał zupełnie nic, jeśli chodzi o sporty walki.

To jest aktorska umiejętność bardzo duża, tak zagrać fightera, jednocześnie nim nie będąc. Bardzo chętnie bym chciał go wyjaśnić. Moim zdaniem po walce z Tańculą wie, że nie ma żadnych szans ze mną.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Ostre słowa "Buddy" o Murańskich w Fame MMA! "Zrobiliście z mordy d*pę..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.