UFC

MVP chciał szpiegować Garry’ego?! Irlandczyk z zarzutami wobec rywala przed UFC 303 [WIDEO]

Ian Machado Garry zarzucił rywalowi z UFC 303 na konferencji, że ten próbował wykupić informacje na temat jego przygotowań.

Popularny „MVP” zawitał w końcu do UFC, gdzie zadebiutował w marcu. Po typowym dla siebie spektaklu w klatce pokonał przez decyzję Kevina Hollanda. Kolejny pojedynek Brytyjczyk stoczy już w ten weekend na UFC 303: Pereira vs. Prochazka 2. Jego rywalem będzie niepokonany Ian Machado Garry.


Pojedynek ten obstawicie u bukmachera Fortuna. Za założenie nowego konta i depozyt otrzymacie darmowe 30 PLN. To jednak nie wszystko! Na start dostaniecie również 3X zakład bez ryzyka do 100 PLN.

TYPKURSYBUKMACHER
Michael „Venom” Page wygra walkę2.10Fortuna
Ian Machado Garry wygra walkę1.74Fortuna

Ian Garry z zarzutami wobec MVP!

Michael „Venom” Page podczas dnia medialnego stwierdził, że w innej organizacji słyszałby, że „walczy z łamagą”. Brytyjczyk zarzekał się, że nie widział żadnej walki Garry’ego, a jedynie klipy z jego występów i przyznał, że Irlandczyk jest przeciętnym fighterem.

„The Future” miał szansę wypowiedzieć się na temat „MVP” na swoim panelu, a dodatkowo panowie spotkali się na konferencji prasowej. Tam Irlandczyk wytoczył duże działa zarzucając, że najbliższy rywal próbował przekupić jego kolegów z maty, by uzyskać informacje:

Sprawdź!  Znamy nowy termin walki z Rakiciem! Wiemy, kiedy Błachowicz ma powrócić do oktagonu

– Czy ty i twoja ekipa oferowaliście 1000 dolarów za informacje od moich chłopaków z Chute Boxe? Czy wysyłałeś wiadomość z propozycją tysiąca dolarów i nadal nie udało ci się zinfiltrować mojego obozu? Nie mogłeś! W Chute Boxe trzymamy się bardzo ciasno.

Twój trener od BJJ oferował kasę moim kumplom z Brazylii i nie dowiedziałeś się niczego. Jesteś w p…ździe! Jedyne co wiem to to, że ty i twój trener jiu-jitsu macie bana do końca życia!

Co warto zaznaczyć, „MVP” ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył zarzutom Iana Garry’ego. Wszystko zbył śmiechem, a póki co nie ma więcej informacji w tym temacie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.