PRIME SHOW MMA

Murański przegrywa kolejną walkę! Pewne zwycięstwo Pawła Jóźwiaka!

Na ten pojedynek czekało wielu kibiców! Paweł Jóźwiak i Jacek Murański mieli sporo do wyjaśnienia w klatce Prime Show MMA.

-> Odbierz bonusy i obstaw PRIME MMA na żywo!

Za nami jedno z najbardziej emocjonujących zestawień dzisiejszego wieczoru. Pomiędzy rywalami był spory konflikt, jednak przede wszystkim napędzał go Murański, który wywołał sporo kontrowersji swoim zachowaniem na konferencjach czy programach przed galą.

Co ciekawe, obaj zawodnicy wyszli do walki bez żadnej wygranej na koncie, mimo że nie był to ich debiut w formule MMA. Prezes FEN przegrał swoje walki z „Boxdelem” i Marcinem Najmanem. Natomiast „Muran” został dwukrotnie brutalnie rozbity przez Arkadiusza Tańculę oraz przegrał z „Sutonatorem”.

Początkowo bukmacherzy w roli dużego faworyta stawiali Pawła Jóźwiaka. Kilka dni przed galą kursy jednak mocno uległy zmianie. Coraz więcej osób zaczęło stawiać na wygraną Murańskiego, przez co w starciu tym ostatecznie nie było żadnego faworyta.

RELACJA

RUNDA 1

Murański podchodzi i rusza z kopnięciem, ale wylądował na macie! Szybko doskoczył Jóźwiak, posłał kilka ciosów. Wchodzi w krótki dystans Muran, Prezes FEN trafił go krótkim prawym. Dużo kiwek i przyruchów, niecelna kombinacja Jacka Murańskiego i dobry low kick. Sięga mocnym lewym Jóźwiak! Krwawi Murański, wytrzymał salwę ciosów w parterze. Dobry prawy Pawła, wchodzi w klincz i mocne bije prawym hakiem, rusza też z kolanami na brzuch. Czyste ciosy Jóźwiaka nie kończą Murana przed czasem.

Sprawdź!  (VIDEO) Klimatyczna zapowiedź gali Prime Show MMA 2: Kosmos!

RUNDA 2

Jóźwiak ciężko oddycha, Murański atakuje szybkimi sierpami. Lepiej kondycyjnie wygląda Muran, rywal czeka na kontrę. Kąsa low kickami Jacek, Paweł dobrze trafia prawym, ale drugi przecina powietrze. Niecelna kombinacja Murańskiego, Jóźwiak szukał swojej szansy. Sięga lewym prostym, dobrze przeczekał uderzenie Murana i posyła serię ciosów. Rozpuścił kolana i łokcie Prezes FEN, porozcinał jeszcze Murańskiego w ostatnich sekundach.

RUNDA 3

Jacek zaczął z sierpami, zaatakował też niskim kopnięciem, ale dobrze zablokował je Jóźwiak. Paweł dobrze stopuje oponenta lewym prostym, sędzia zaraz ponagala fighterów do ofensywy. Muran kopie przeciwnika w łydkę, ten krąży, ale niespecjalnie szuka ataków. Kolejne jaby Jóźwiaka sięgają twarzy Murana, Prezes FEN inkasuje dwa ciosy na korpus, odpowiada mocnym na głowę. Szybszy Paweł trafia lewym prostym, a Muran w ostatnich rozpuścił jeszcze ręce.

Oficjalny wynik: Paweł „Prezes FEN” Jóźwiak wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.