FAME MMA

Murański powróci do Fame MMA? Jeszcze w tym roku stoczy walki dla trzech organizacji! „Do końca roku możecie spodziewać się…”

Mateusz Murański na swoich social mediach zapowiedział kolejne trzy pojedynki. Co ciekawe, wszystkie ma stoczyć w innych organizacjach.

Freak fighter toczy pojedynki w błyskawicznym tempie. W nieco ponad trzy miesiące zawalczył w trzech różnych federacjach. Najpierw w maju zadebiutował na gali Fame MMA 10. W starciu z Arkadiuszem Tańculą poniósł porażkę przez jednogłośną decyzję sędziów.

Następnie już kilka dni później stoczył pojedynek w organizacji FEN i po werdykcie wygrał z „Epic Cheat Mealem”. Złamał jednak zapisy kontraktu z Fame MMA, przez co federacja nie wypłaciła mu pieniędzy za pojedynek z Tańculą.

Ponad 2 miesiące od starcia na FEN, Mateusza Murański zadebiutował w Elite Fighters. Tym razem jednak stoczył aż dwa pojedynki na jednej gali. Najpierw pokonał „Warszawskiego Dresika”, a następnie kilkadziesiąt minut później ciężko znokautował „Mielonidasa”.

Freak fighter na poważnie wziął się za przygotowania do kolejnej walki i tym razem trenuje w profesjonalnym klubie. W nagraniach, które udostępnia na social mediach widać, że zrobił spory progres od debiutu w klatce. „Muran” swoim ostatnim wpisem mocno zaskoczył, gdyż zapowiedział, że do końca tego roku stoczy jeszcze walki w trzech różnych organizacjach:

Sprawdź!  Norman Parke odwołuje walkę z Borysem Mańkowskim! "Czemu Fame MMA ma płacić KSW ogromne pieniądze?"

Przede mną WYZWANIE ŻYCIA ‼️ „SUKCES nigdy nie jest ostateczny. PORAŻKA. Nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko ODWAGA ” Ps. Dostaje od Was mnóstwo pytań ,gdzie tym razem zawalczę. Na ten moment mogę powiedzieć Wam jedno, bądźcie cierpliwi, bo będzie warto ‼️😎💪 Uchylę Wam tylko rąbka tajemnicy ,do końca roku możecie spodziewać się moich walk w 3 różnych federacjach 🔥🔥🔥The show must go on 🔥 – napisał na Instagramie.

Co ciekawe, Murański pod zdjęciem oznaczył m.in. KSW, FEN, High League, Fame MMA oraz włodarzy tych organizacji.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.