FAME MMA

Murański powróci do Fame MMA? Jeszcze w tym roku stoczy walki dla trzech organizacji! „Do końca roku możecie spodziewać się…”

Mateusz Murański na swoich social mediach zapowiedział kolejne trzy pojedynki. Co ciekawe, wszystkie ma stoczyć w innych organizacjach.

Freak fighter toczy pojedynki w błyskawicznym tempie. W nieco ponad trzy miesiące zawalczył w trzech różnych federacjach. Najpierw w maju zadebiutował na gali Fame MMA 10. W starciu z Arkadiuszem Tańculą poniósł porażkę przez jednogłośną decyzję sędziów.

Następnie już kilka dni później stoczył pojedynek w organizacji FEN i po werdykcie wygrał z „Epic Cheat Mealem”. Złamał jednak zapisy kontraktu z Fame MMA, przez co federacja nie wypłaciła mu pieniędzy za pojedynek z Tańculą.

Ponad 2 miesiące od starcia na FEN, Mateusza Murański zadebiutował w Elite Fighters. Tym razem jednak stoczył aż dwa pojedynki na jednej gali. Najpierw pokonał „Warszawskiego Dresika”, a następnie kilkadziesiąt minut później ciężko znokautował „Mielonidasa”.

Freak fighter na poważnie wziął się za przygotowania do kolejnej walki i tym razem trenuje w profesjonalnym klubie. W nagraniach, które udostępnia na social mediach widać, że zrobił spory progres od debiutu w klatce. „Muran” swoim ostatnim wpisem mocno zaskoczył, gdyż zapowiedział, że do końca tego roku stoczy jeszcze walki w trzech różnych organizacjach:

Sprawdź!  (VIDEO) Media trening przed starciem Murański vs Kwieciński! Już dzisiaj zawalczą na FAME 14

Przede mną WYZWANIE ŻYCIA ‼️ „SUKCES nigdy nie jest ostateczny. PORAŻKA. Nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko ODWAGA ” Ps. Dostaje od Was mnóstwo pytań ,gdzie tym razem zawalczę. Na ten moment mogę powiedzieć Wam jedno, bądźcie cierpliwi, bo będzie warto ‼️😎💪 Uchylę Wam tylko rąbka tajemnicy ,do końca roku możecie spodziewać się moich walk w 3 różnych federacjach 🔥🔥🔥The show must go on 🔥 – napisał na Instagramie.

Co ciekawe, Murański pod zdjęciem oznaczył m.in. KSW, FEN, High League, Fame MMA oraz włodarzy tych organizacji.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Trener Okniński chce zestawić byłego reprezentanta Polski z Murańskimi: "Mamy rywala! Nieważne, który Murański. Z jednym, z drugim"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.