FAME MMA

Murański po F2F z Alanem: „Denisowi powiedziałeś, że z partyzanta się nie wali. Na twoją partyzantkę długo nie czekaliśmy”

Mateusz Murański zabrał głos po face-to-face z Alanem Kwiecińskim, podczas którego doszło do dużej awantury i program został przerwany.

Na gali FAME 14 dojdzie do ciekawego starcia pomiędzy „Muranem” i „Alanikiem” zawodnicy są mocno skonfliktowani, a złej krwi jest coraz więcej z każdym kolejnym spotkaniem. Rywale nie szczędzą sobie ostrych słów, a ostatnim razem w ruch poszły nawet pięści.

Podczas F2F Murański nazwał swojego przeciwnika konfidentem. Gdy zauważył, jak mocno te słowo działa na Alana, nie przestawał go prowokować. Do pierwszej awantury doszło już na początku programu. Wydawało się, że emocje nieco opadły, jednak Kwieciński ponownie nie wytrzymał i rzucił się na rywala.

Murański ostro o Alanie

Murański był przygotowany i tym razem to on uderzył Alana. Następnie po szarpaninie „Boxdel” uznał, że kontynuowanie programu i tak nie ma większego sensu. „Muran” następnie zabrał głos za pośrednictwem Instagrama i zaproponował kolejne spotkanie twarzą w twarz.

Freak fighter przypomniał, że przy okazji walki na High League Alan krytykował Denisa Załęckiego za to, że ten nie mógł powstrzymać emocji i kilkukrotnie wyprowadzał ciosy. Tym razem Kwieciński zachował się tak samo:

Sprawdź!  Menedżer Łaszczyka publikuje fragment kontraktu! "Złamał zapis, który tutaj udostępniam. Wprowadził kibiców w błąd"

– Co Wy na drugi cage w @famemmatv , macie niedosyt , bo ja zdecydowanie TAK ‼️???

Tak na dobry początek dnia ‼️🔥

Jak widać po zachowaniu prawda boli , bardzo boli.
Hipokryzja level hard to Twoje drugie imię Alaniku – powiadałeś ,że z partyzanta się nie wali na F2F z @bad_boy_denis_ a tu patrzcie długo nie było trzeba czekać na Twoją partyzantkę 😂🤥
Coś nie masz szczęścia chłopaczku…

Przy Denisie uciekałeś jak hiena przed lwem , a przy mnie chciałeś przykozaczyć ,i „wywalić mi tosta” , ale coś Ci nie wyszło…
A od delikatnego plaskacza poleciałeś kilka metrów ,przy tym tańcząc na nogach ,a pomysleć ,że to 5% siły mojej ręki ,a w dodatku dostając z otwartej , bo miałem jeszcze jakiś instynkt samozachowawczy ,żeby Ci światła nie zgasić przed walką , a przecież miałeś do mnie 0,5 sekundy , cytując klasyka 🤣 @jacekmuran_muranski

Cieszę się , że miałeś za sobą asekuracje w postaci ochrony i w porę cię złapała ,bo inaczej wpadłbyś w kamery i jeszcze walka by się nie odbyła 😂✌️

Kursy bukmacherskie na walkę Alan Kwieciński vs Mateusz Murański

Według bukmacherów faworytem pojedynku jest Alan Kwieciński, który ma za sobą większe doświadczenie w sportach walki. Toczył on pojedynki zarówno w formule MMA, jaki i K-1.

Sprawdź!  "Myślę, że to taka chwilowa moda" - Martin Lewandowski krytykuje organizacje freakowe

Galę FAME 14 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

-> Otwórz konto i odbierz bonus

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Źródło: BetClic

Fot. Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.