FAME MMA

Don Kasjo nawiązuje do ostatniej walki Parke vs Gamrot: „Skoro jakiś kur** kurdupel go zlał w boksie, no to ja go po prostu zabiję”

Już w najbliższą sobotę 15 maja zobaczymy wyczekiwany pojedynek pomiędzy Normanem Parke i Kasjuszem Życińskim. Zawodnicy zawalczą w main evencie jubileuszowej gali FAME MMA 10.

Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej 5 rund po 3 minuty. Jako bonus zwycięzca zgarnie kilogramową sztabkę złota, Don Kasjo także postawił na szali swój „Pas króla”, jednak dla Stormina nie ma on żadnego znaczenia. Jak zapowiedział na jednej z konferencji, może go wyrzucić do kosza, zależy mu jedynie na pokonaniu Życińskiego i zdobyciu nagrody.

Walka Parke vs Don Kasjo być może przyciągnie najwięcej kibiców w historii FAME MMA. Rekord oglądalności pobiło face to face, na którym doszło do awantury pomiędzy zawodnikami. Prowadzący rozmowę zdradził również, że w trakcie programu ogromna liczba internautów weszła na stronę internetową, by zakupić PPV.

Transmisja FAME MMA 10

Cena za dostęp do gali FAME MMA 10: Norman Parke vs Don Kasjo wynosi 23,99 złł Łącznie na karcie walk 10 pojedynków w tym starcie m.in. Piotra Pająka z Alanem Kwiecińskim. Dostęp zaleca wykupić się wcześniej, wszystko to przez ogromne przeciążenia serwerów w trakcie trwania gali – Wasza płatność może być wtedy dłużej pobierana.

■ WYKUP PPV – TUTAJ ■

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski w FAME MMA? "My damy do KSW swojego zawodnika, to kwestia dogadania"

Zawodnicy do samego końca podkręcają temperaturę i zapowiadają bokserską wojnę. Don Kasjo jest bardzo pewny siebie i twierdzi, że wygra walkę przez KO. Co ciekawe, Stormin stoczył 37 pojedynków, walczył w UFC i nigdy nie został znokautowany.

Jak Parke zaznaczył w jednym z wywiadów, Don Kasjo nie jest już tym samym pięściarzem co kilka lat temu, kiedy wygrywał turnieje. W Fame MMA walczył z niedoświadczonymi zawodnikami, którzy dopiero zaczynali trenować, a do tego byli od niego niżsi o kilkanaście centymetrów i lżejsi o nawet kilkadziesiąt kilogramów.

Mimo wszystko Życiński uważa, że będzie to dla niego łatwy pojedynek. Sam jednak wspomniał, że oglądał jedynie walki Parka z Gamrotem. W ostatnim pojedynku były zawodnik UFC został zmasakrowany przez Gamera i po przegranej trafił do szpitala. Stormin był wówczas w tragicznej dyspozycji i jak sam twierdzi, nigdy nie powinien wychodzić do tej walki. To właśnie od tego pojedynku rozpoczął się konflikt Normana z włodarzem organizacji KSW Martinem Lewandowskim.

– Jestem przekonany, że skoro jakiś kur** kurdupel go zlał w boksie, no to ja go po prostu zabiję -powiedział Don Kasjo.

Sprawdź!  Krzysztof Rozpara o konkurencyjnej organizacji freakowej: "Marketing ma być oparty na pomówieniach. To się kwalifikuje pod kodeks karny"

Na te słowa Parke odpowiedział – Lepiej go szanuj, w UFC wygrał ostatnią walkę przez nokaut. Walczyłem z nim dwa razy. Pierwsza walka to była wojna. Druga walka, ok, wygrał, ale dużo wydarzyło się przed walką. Prawda jest taka, że w ogóle nie powinienem walczyć, przed samym pojedynkiem miałem 6 wlewów dożylnych. 100 procent Normana Parke nie byłoby łatwą walką dla Gamrota.

Kursy na FAME MMA 10

Galę FAME MMA wytypujesz tylko i wyłącznie u oficjalnego sponsora firmy Betclic – tutaj. Rejestrując się tutaj – otrzymasz ZAKŁAD BEZ RYZYKA do 550 zł. Znajdziesz tam dostępne wszystkie kursy i zakłady specjalne na zbliżające się FAME MMA 10.

Wygrana Don Kasjo – 1.80
Wygrana Normana Parke – 1.84

OTWÓRZ KONTO – TUTAJ

Sprawdź!  [WIDEO] Wyciekło nagranie z jednego ze sparingów Mateusza Murańskiego

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *