GROMDA

Mocna zapowiedź gali GROMDA 7! „Kości pękają, co za poje****a akcja!” (VIDEO)

To już w piątek – 10 grudnia! Kolejny turniej GROMDY, czyli brutalnych walk na gołe pięści! Na GROMDA 7 w wielkim finale i walce wieczoru spotkają się Dawid „Maximus” Żółtaszek oraz Bartłomiej „Balboa” Domalik. Stawką tego pojedynku będzie aż 100 tysięcy złotych i szansa wzięcia udziału w turnieju o pas największego mistrza walk na gołe pięści.

Oprócz walki „Maximus” vs „Balboa” na kibiców czeka kilka innych bardzo mocnych starć. Na GROMDA 7 odbędzie się kolejny ośmioosobowy turniej oraz dodatkowe super-fighty.

Po krótkiej przerwie w ringu o wymiarach 4x4m pojawi się Daniel „Hunter” Więcławski, czy uwielbiany przez kibiców Rafał „Łazar” Łazarek. Organizacja zakontraktowała również kilku nowych wojowników, którzy w piątek, 10 grudnia zadebiutują w brutalnej formule walk na gołe pięści.

-> KUP PPV NA GROMDA 7: MAXIMUS VS BALBOA

GROMDA tworzona jest przez Mateusza Borka oraz Mariusza Grabowskiego. Właśnie pojawił się oficjalny trailer zapowiadający najbliższą galę GROMDA 7.

GROMDA 7: Przesłuchanie ferajny

Kiedy i o której godzinie GROMDA 7? Data GROMDA 7

  • Wydarzenie: GROMDA 7
  • Data: sobota, 10 grudnia
  • Lokalizacja: Pionki
  • Walka wieczoru: Maximus vs Balboa
  • Godzina: 20:00
  • Transmisja: PPV (od 24,99 zł)
Sprawdź!  (VIDEO) Tak wyglądał ciężki nokaut na "Maximusie"! "Balboa" wygrał wielki finał GROMDY i zgarnął 100 tysięcy złotych!

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.