Eagle Fighting ChampionshipMMA

Migran Arutyunyan rozbija w parterze Akhmedova na gali EFC 35! [WIDEO]

W Rosji odbywa się właśnie gala organizowana przez byłego mistrza UFC w kategorii lekkiej – Khabiba Nurmagomedova. Eagle Fighting Championship 35 to wydarzenie, które rozpoczęło się o godzinie 16 i już mogliśmy oglądać kilka ciekawych pojedynków. W zakończonej niedawno walce Migran Arutyunyan pokonał Akhmedkhana Akhmedova w pierwszej rundzie przez TKO.

Arutyunyan już przed pojedynkiem uchodził za sporego faworyta. Jedynym znakiem zapytania przy nazwisku Ormianina pozostawał dwuletni rozbrat z oktagonem, ponieważ 32-latek swój ostatni pojedynek stoczył w 2019 roku. Akhmedov mimo dobrego początku kariery, kiedy to wygrał trzy pojedynki, później trzykrotnie musiał uznać wyższość rywali i również w starciu z Ormianinem był sporym underdogiem.

Przewidywania bukmacherów sprawdziły się, ponieważ już od początku pojedynku było widać przewagę Arutyunyana. Zawodnik z Armenii dość szybko przeniósł walkę do parteru i zakończył swojego oponenta ciosami z góry. Sędzia nie czekał zbyt długo i po serii ciosów przerwał pojedynek. Dla Akhmedova była to czwarta porażka z rzędu, zaś Arutyunyan dopisał do swojego rekordu czwarte zwycięstwo, powracając tym samym na zwycięską ścieżkę.

WIDEO:

Sprawdź!  Khabib Nurmagomedov o walce Floyd Mayweather vs. Conor McGregor: "To nie było na serio"

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.