Eagle Fighting ChampionshipMMA

Migran Arutyunyan rozbija w parterze Akhmedova na gali EFC 35! [WIDEO]

W Rosji odbywa się właśnie gala organizowana przez byłego mistrza UFC w kategorii lekkiej – Khabiba Nurmagomedova. Eagle Fighting Championship 35 to wydarzenie, które rozpoczęło się o godzinie 16 i już mogliśmy oglądać kilka ciekawych pojedynków. W zakończonej niedawno walce Migran Arutyunyan pokonał Akhmedkhana Akhmedova w pierwszej rundzie przez TKO.

Arutyunyan już przed pojedynkiem uchodził za sporego faworyta. Jedynym znakiem zapytania przy nazwisku Ormianina pozostawał dwuletni rozbrat z oktagonem, ponieważ 32-latek swój ostatni pojedynek stoczył w 2019 roku. Akhmedov mimo dobrego początku kariery, kiedy to wygrał trzy pojedynki, później trzykrotnie musiał uznać wyższość rywali i również w starciu z Ormianinem był sporym underdogiem.

Przewidywania bukmacherów sprawdziły się, ponieważ już od początku pojedynku było widać przewagę Arutyunyana. Zawodnik z Armenii dość szybko przeniósł walkę do parteru i zakończył swojego oponenta ciosami z góry. Sędzia nie czekał zbyt długo i po serii ciosów przerwał pojedynek. Dla Akhmedova była to czwarta porażka z rzędu, zaś Arutyunyan dopisał do swojego rekordu czwarte zwycięstwo, powracając tym samym na zwycięską ścieżkę.

Sprawdź!  Rafael dos Anjos chętny na walkę z Justinem Gaethje: "Wyślijcie mi kontrakt"

WIDEO:

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *