FAME MMA

Michalczewski wprost o Adamku w federacji FAME! Stanowcza odpowiedź „Górala”

Tomasz Adamek odpowiedział na słowa innego bokserskiego mistrza świata, który skrytykował jego udział w organizacji freakowej.

W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o „Góralu”, który powraca po kilkuletniej przerwie. Jeden z najbardziej utytułowanych pięściarzy w kraju podpisał kontrakt z FAME MMA, a także zawalczy w organizacji KSW z Mamedem Khalidovem.

Nadchodzące starcia Adamka skomentował Dariusz Michalczewski w rozmowie z portalem Sportowe Fakty, tak wypowiedział się na temat „Górala”:

– Nie za bardzo wiem, jak to skomentować. Tomek podkreślał, że chce zrobić walkę pożegnalną, a tymczasem okazało się, że przed nim debiut w organizacji freakowej. Biorąc pod uwagę, że ma 46 lat, brzmi to niezbyt poważnie. Jeśli mam być szczery, w ogóle się tym nie interesuję.

– Można się tylko domyślać, co jest powodem tego powrotu. Tomek po prostu potrzebuje kasy. Nie oszukujmy się: nikt w tym wieku i z takimi sukcesami nie wychodzi do ringu. Co mam powiedzieć? Trochę to słabe, ale każdy szuka biznesu na swój sposób. Cieszę się, że po karierze pomyślałem o przyszłości i nie muszę się wygłupiać. 

W rozmowie z tym samym portalem odpowiedział Adamek, który został zapytany o słowa „Tigera”. Przyznał, że jest zaskoczony, gdyż ma dobre relacje z Michalczewskim:

Sprawdź!  (VIDEO) Irański Hulk w FAME? Włodarze zmienili zdanie po spotkaniu na żywo! "Jak go zobaczyliśmy, to prawie spadliśmy z krzesła. Jest po prostu..."

– Może po prostu zazdrości, że on z tej emerytury do ringu nie wrócił. Mamy kontakt z Darkiem i nie wiem, czy on tego nie mówił w żartach. Powiem ci zupełnie szczerze: ja nie muszę robić, bo mam parę apartamentów.

– Mi się po prostu chce walczyć, bo mam mobilizację do treningu: rano wstaję, idę biegać, później idę na salę. Ja się w tym całym cyklu znów czuję młodo, jakbym miał ze dwadzieścia lat. I tak do żony mówię: Dorota, ja się czuję, jakbym miał z dwadzieścia parę lat.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.