KSW

Michał Materla zgłasza gotowość! Chce walczyć z Mariuszem Pudzianowskim! Były mistrz powróci do KSW?

Mariusz Pudzianowski po ostatniej gali dostał wiele ciekawych wyzwań. Tym razem swoją gotowość zgłosił sam Michał Materla.

„Cipao” dla największej polskiej organizacji MMA walczył przez 15 lat. Stoczył w tym czasie 25 pojedynków i odniósł 16 zwycięstw. W kwietniu ogłosił nagle, że odchodzi z KSW i podziękował za wieloletnią współpracę. Fighter mocno zaskoczył wszystkich swoją decyzją, w tym również włodarzy organizacji.

Zawodnik postanowił związać się z EFM Show federacją prowadzoną przez jego brata. Stoczył dla niej zaledwie jeden pojedynek i dwa dni temu oświadczył, że razem z bratem kończy działalność w EFM.

Odsprzedajemy nasze akcje dotychczasowym wspólnikom, którzy mają inną wizję na dalszy rozwój tego projektu. My natomiast będziemy dalej kontynuować przygodę ze sztukami walki i MMA – czytamy w oświadczeniu, które trafiło na social media.

Szybko pojawiły się pytania, czy teraz zawodnik powróci do KSW. Materla rzucił już wyzwanie kolejnemu rywalowi, który na ostatniej gali zmierzył się z „Bombardierem”. Mariusz Pudzianowski znokautował swojego przeciwnika w zaledwie 18 sekund.

Po tym zwycięstwie dostał wyzwanie od Mameda Khalidova, Phila De Friesa, Roberto Soldicia i kilku innych zawodników. Sporo mówiło się o starciu z mistrzem KSW w wadze średniej, jednak ostatecznie Pudzianowski przyznał, że traktował swoje wypowiedzi jako formę żartu i tak naprawdę nie chciałby walczyć z Mamedem.

Sprawdź!  Były zawodnik KSW Tomasz O. wydał oświadczenie w sprawie zarzutów! Grozi mu 8 lat więzienia

W ostatnim wywiadzie dla portalu Sportowe Fakty Khalidov przyznał, że Serigne Ousmane Dia nie był odpowiednim rywalem dla Polaka. Zaproponował byłemu strongmanowi starcie z Michałem Materlą.

Ja mówię, że Mariusz potrzebuje jakiegoś… nie wiem, może z Michałem Materlą zawalczyć. Michał Materla kontra Pudzianowski. Wyobraź sobie. Pomyśl sobie, jaka to walka by była. Michał Materla vs Mariusz Pudzianowski.

Długo nie musieliśmy czekać na komentarz samego Materli. Fighter na swoich social mediach w jasny sposób dał do zrozumienia, że jak najbardziej jest zainteresowany takim pojedynkiem – SPRAWDZAM. „ALL IN” – napisał na Instagramie.

Wpis skomentował m.in. Artur Szpilka, Borys Mańkowski, czy Marcin Różalski, który napisał – Kupię bilet w pierwszym rzędzie.

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Pudzianowski o walce z De Friesem: "Mi pas jest niepotrzebny. Nie chcę, żeby kibice mnie zapamiętali jako leniwego grubasa, który przyszedł odebrać fakturę, tylko..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.