KSW

Michał Materla ubiega się o odszkodowanie! Kilka milionów złotych w stawce!

Żywa legenda KSW Michał Materla będzie ubiegał się o wielomilionowe odszkodowanie za miesiące spędzone w więzieniu.

Były mistrz wagi średniej KSW w 2016 roku został niesłusznie aresztowany przez funkcjonariuszy CBŚP i tymczasowo osadzony. Michał Materla łącznie spędził w areszcie 7 miesięcy, a jego sprawa ciągnęła się wiele lat.

Ostatecznie wszystko zakończyło się pomyślnie dla legendy polskiego MMA. Materla w 2023 roku został uniewinniony ze wszystkich zarzutów, na które składał się między innymi udział w zorganizowanej grupie przestępczej czy odbiór transportu solidnej porcji narkotyków.

Materla ubiega się o wielomilionowe odszkodowanie

Michał Materla został aresztowany na oczach żony i rodziny. Dziennikarze Gazety Wyborczej dotarli do informacji, że zawodnik postanowił walczyć o swe dobre imię w sądzie.

Legenda polskiego MMA domaga się 1,7 miliona złotych zadośćuczynienia za niesłuszne zatrzymanie i areszt. Do tego były mistrz KSW ubiega się o 6,1 miliona złotych odszkodowania za straty poniesione w związku z tymczasowym aresztowaniem i niemożliwością wykonywania zawodu.

Reprezentujący go adwokat przekazał, że Michał Materla miał zaplanowany rewanż z Mamedem Khalidovem, za który miał otrzymać wypłatę w wysokości miliona złotych. Kolejne 500 tysięcy złotych miało wpaść na jego konto od sponsorów.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.