KSW

Michał Materla pójdzie na wymianę ciosów z Jasonem Radcliffem? „Pewnych nawyków nie oszukasz. Żeby obalić, musisz…”

Michał Materla zabrał głos w sprawie nadchodzącego starcia z Jasonem Radcliffem, z którym zawalczy na gali KSW 66 w Szczecinie.

Już jutro do klatki powróci legenda polskiego MMA. Fighter w kwietniu rozstał się z organizacją KSW, jednak powraca do niej po zaledwie jednym pojedynku stoczonym dla własnej federacji, jaką było EFM Show 2. Tym razem będzie mógł zawalczyć przed swoją publicznością w rodzinnym mieście.

Jego rywalem będzie Jason Radcliffe, którego umiejętności parterowe są na zdecydowanie niższym poziomie, niż Michała Materli. Zawodnik uderza jednak bardzo mocno i na 17 zwycięstw 11 wygrał przez nokaut. Większość walk kończył już w pierwszej rundzie.

O nadchodzącym pojedynku Materla rozmawiał z portalem Sportowe Fakty. Dziennikarz zaapelował do zawodnika, by ten nie bił się ze swoim rywalem. Jeśli fighter pójdzie na wymianę ciosów, może się to zakończyć porażką przed czasem.

Materla przyznał, że często słyszy takie słowa, jednak ciężko pozbyć się nawyków i aby sprowadzić rywala do parteru, musi najpierw stoczyć z nim pojedynek w stójce.

– Jakby te słowa padają zawsze przed walką, w czasie walki i często jako przestroga po walce. Ale no pewnych nawyków, pewnych rzeczy nie oszukasz. Żeby po pierwsze obalić, to musisz przejść przez stójkę. Wiadomo, że łatwiej jest obalić przeciwnika, kiedy on myśli, że chcesz się z nim bić. A wtedy obalasz w tempo.

Kursy na walkę Michał Materla vs Jason Radcliffe

Faworytem tego starcia jest oczywiście Materla, jednak wielu kibiców uważa, że Radcliffe ma sporą szansę na sprawienie niespodzianki, gdyż dysponuje naprawdę silnym uderzeniem.

Sprawdź!  Trener Okniński o starciu Kołeckiego z Soldiciem: "Znam Szymona i jest w stanie wygrać. Ma większe szanse niż Materla"

Na jego wygranej możecie nieźle zarobić, ponieważ kurs na zwycięstwo Brytyjczyka wynosi aż 2.25! Galę możesz obstawić u legalnego bukmachera BetClic, a na start odbierzesz bonus.

Jak typujesz?

Jeśli nie masz jeszcze konta u legalnego bukmachera BetClic, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 550 zł! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Otwórz konto – odbierz bonus

Źródło: Sportowe Fakty

Sprawdź!  Szef KSW o pojedynku Mamed Khalidov vs Mariusz Pudzianowski: "Mamed to jest gość, którego bardziej kręcą wyzwania niż same zwycięstwa. Wierzę, że on jest bardzo chętny"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.