KSW

Michał Materla na Narodowym? Pojawił się pomysł na mocnego rywala! „Rozmawiamy z wieloma organizacjami, ale do KSW mi najbliżej”

Kolejna legenda zawalczy na Narodowym? Materla nie ukrywa, że starcie na gali Colosseum II byłoby naprawdę dużym wyróżnieniem, gdyż takie wydarzenia są wyjątkowe i nie odbywają się często.

Czerwcowy event będzie być może największym wydarzeniem w historii polskiego MMA. Dotychczas na Stadionie Narodowym odbyła się jedna gala i KSW postanowiło powrócić na obiekt, który pomieści ponad 50 tysięcy kibiców. W akcji zobaczymy m.in. Mameda Khalidova oraz Arka Wrzoska, a federacja na ten moment potwierdziła walkę Artur Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim oraz Mariana Ziółkowskiego z Salahdinem Parnassem.

Materla na Narodowym?

Na Narodowym chciałoby zawalczyć wielu zawodników, jednak lista miejsc jest bardzo ograniczona. Być może na karcie walk znajdzie się Michał Materla, którego pojedynki zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie kibiców. Jak sam zdradził w ostatnim wywiadzie dla Klatka po klatce, na ten moment nie ma podpisanego kontraktu i prowadzi rozmowy z kilkoma federacjami. Najbliżej jednak jest mu właśnie do KSW:

– Jestem free agent. Rozmawiamy z wieloma organizacjami, ale oczywiście KSW z racji poziomu i z racji tego, że wychowało mnie też KSW jako medialnego zawodnika, no to jest mi najbliżej. To jest sytuacja, która nie zdarza się często w historii MMA, żeby tylu kibiców mogło podziwiać pojedynki. Fajnie, jakby udało się zawalczyć.

Następnie dopytywany przez dziennikarza o potencjalne zestawienie, odpowiedział – Nie zajmuję się plotkami, miałem bardzo intensywny okres i nie przystawiałem ucha do ściany – Po tych słowach prowadzący rozmowę Artur Mazur zdradził, że pojawiają się doniesienia o walce byłego mistrza z Radosławem Paczuskim.

Sprawdź!  Mariusz Pudzianowski dostał zaskakujące wyzwanie od Bombardiera: "Przyjmę chętnie! Lubię nowe wyzwania"

– Byłoby bardzo miło. Oprócz tego, że Radka prywatnie bardzo lubię i szanuję jako człowieka i jako sportowca, bardzo fajny progres zrobił do sportu, jakim jest MMA ze sportu kopanego. I byłoby to na pewno nie lada wyzwanie i mogę tylko powiedzieć, że dużą motywacją byłoby dla mnie móc stoczyć taki pojedynek – odparł Materla.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.