UFC

Michael Bisping o słowach trenera McGregora: „Jeśli tak to widzisz, to Conor powinien cię natychmiast zwolnić.”

Michael Bisping, czyli były mistrz UFC w wadze średniej przeżył wiele w ty sporcie. W rozmowie z BT Sport powiedział, że Conor McGregor powinien dokonać roszad w swoim sztabie.

Conor McGregor przegrał w swoim ostatnim występie na UFC 264. Irlandczyk złamał piszczel tuż pod koniec pierwszej rundy starcia z Dustinem Poirierem. Niektórzy ze specjalistów od MMA widzieli braki w gameplanie Irlandczyka, a jednym z nich był były mistrz wagi średniej, a obecnie komentator UFC, Michael Bisping.

John Kavanagh, a więc trener „Notoriousa”, był zadowolony z przebiegu walki do momentu przerwania. Właśnie to wzbudziło wątpliwość „Counta”:

– Jeśli chodzi o McGregora… Jego trener powiedział: „Nic mnie tam nie martwiło, mielibyśmy KO w drugiej rundzie.” Jeśli tak to widzisz, to Conor powinien cię natychmiast zwolnić. Był na plecach, został zdominowany, to była runda punktowana 10-8.

„Notorious” z obecnym trenerem jest związany od początku swojej kariery. Irlandczyk bywał krytyczny względem swojego zespołu mówiąc, że to dzięki niemu stali się rozpoznawalni. Razem zdobyli tytuły dywizji piórkowej i lekkiej, ale wielu uważam że McGregor powinien zmienić obóz po dwóch porażkach z rzędu z Dustinem Poirierem.

Sprawdź!  Szef UFC zabrał głos w sprawie rewanżu Jędrzejczyk vs Weili! "Dobre pytanie. Chcesz, żebym zrobił z tego..."

Źródło: MMA News

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.