MMA

Mateusz Murański ponownie zmienia organizację! Zadebiutuje w nowej federacji freakowej

Kolejna organizacja freakowa zadebiutuje na polskiej scenie MMA. Na pierwszej gali zawalczą znani celebryci, czy Youtuberzy, a także Mateusz Murański.

„Muran” ma aktualnie na swoim koncie 4 pojedynki. Odniósł trzy zwycięstwa i poniósł jedną porażkę. Przegrał w debiucie, kiedy to na FAME 10 zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. Wówczas o wyniku starcia decydowali sędziowie, którzy byli jednogłośni.

Poza poznańską organizacją Murański walczył również w FEN, gdzie wygrał z „Epic Cheat Mealem”. Następnie zadebiutował w Elite Fighters i na jednej gali stoczył aż dwa pojedynki. Najpierw po trzech rundach pokonał „Warszawskiego Dresika”, po czym odniósł efektowne zwycięstwo.

Po kilkudziesięciu minutach przerwy powrócił do klatki, by zmierzyć się z „Mielonidasem”. Tym razem potrzebował zaledwie minuty i 10 sekund. Tyle trwało starcie, które zakończyło się ciężkim nokautem.

Ponownie Murańskiego mieliśmy zobaczyć w akcji na gali FAME 13. Miał stanąć do rewanżowego starcia z Arkadiuszem Tańculą, jednak na tydzień przed galą doznał poważnej kontuzji. Podczas konferencji dowiedzieliśmy się, że Mateusz ma złamaną kość gnykową. W klatce zastąpił go jego ojciec Jacek, który nie miał najmniejszych szans w walce z młodszym rywalem.

Sprawdź!  FEN 34: Trybson vs. Borowski 2 - gdzie i o której oglądać? Transmisja, stream online live, karta walk

Po tym, jak media obiegła informacja o kontuzji, Mateusz mówił o rewanżu, do którego ma dojść w marcu. Na taki termin planowana jest bowiem kolejna gala FAME. Istnieje jednak duża szansa na to, że „Muran” powróci do klatki nieco wcześniej.

Jak się jednak teraz okazało, zawodnik podpisał kontrakt z powstającą organizacją Prime Show MMA. Dla Murańskiego będzie to już piąty pojedynek w czwartej organizacji.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.