FAME MMA

Mateusz Murański faworytem na FAME 15! „Robią ze mnie RoboCopa. Tańculę wyniosą na noszach”

Podczas gali FAME 15 Arkadiusz Tańcula stoczy dwa głośne rewanże. Najpierw zmierzy się z Mateuszem Murańskim, a następnie z jego ojcem Jackiem.

W pierwszych pojedynkach Murańscy ponieśli porażki. O ile starcie z Mateuszem było bardziej wyrównane, tak Jacek został całkowicie zdominowany. Teraz dojdzie do rewanżów i wydaje się, że Murańscy mają znacznie większe szanse, niż ostatnim razem.

Przede wszystkim dla obu zawodników były to debiuty. Mateusz przegrał z Tańculą na FAME 10, natomiast Jacek w starciu w klatce rzymskiej na gali FAME 12. Teraz mają za sobą odpowiednie przygotowania i nie mają żadnych kontuzji.

Mateusz Murański coraz większym faworytem

W ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco Murański podkreślił, że przy okazji pierwszej walki był ogromnym underdogiem, a teraz kursy są wyrównane. Co ciekawe, zdążyły one zmienić się w ciągu kilku dni i tym razem to młody „Muran” jest faworytem.

Wyjaśnił, że w rewanżu pokaże nie tylko charakter, tak jak w debiucie, ale również umiejętności, nad którymi pracuje nieprzerwanie od pierwszego starcia z Tańculą:

Sprawdź!  Tańcula wyjaśnia Ferrariego! "Komu i czym może imponować? Jest chyba 60 tysięcy dolarów w plecy!"

– Jeśli pierwsza walka była poparta wyłącznie moim sercem, charakterem i nieustępliwością, no to teraz zobaczycie jeszcze umiejętności, nad którymi pracuję codziennie z Michałem Wlazło, Robertem Maruszakiem i Marcinem Wasilewskim, którzy robią ze mnie ku*wa RoboCopa.

Mateusz został również zapytany o walkę swojego ojca. Gdy dziennikarz stwierdził, że nie wiadomo, z kim zawalczy Jacek, freak fighter wyjaśnił, że Tańcula na pewno nie będzie w stanie drugi raz wyjść do klatki – Nie no, wiadomo. Lekarze Arka nie dopuszczą. Arek znowu wyleci na noszach albo lekarz nie dopuści go do walki. To będzie „Szalony Reporter”, nie ma innej możliwości.

Kursy bukmacherskie na rewanż Arkadiusz Tańcula vs Mateusz Murański

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  (VIDEO) Wrzosek o treningach Boxdela do FAME 17: "Będę w jego narożniku. Ma świetny tlen. Zrobił osiem rund i ku*wa…"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.