FAME MMA

Jacek Murański o planie na FAME 15: „Z Tańculą chcę skończyć szybko, a nad tamtym mam zamiar się pastwić. Nie wypuszczę go”

Już podczas FAME 15 do klatki powróci Jacek Murański. Przed freak fighterem aż dwa pojedynki, które zamierza stoczyć na jednej gali.

Stary „Muran” podobnie jak jego syn podczas Elite Fighters wejdzie do klatki aż dwukrotnie jednego wieczoru. Najpierw ma zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą, o ile ten będzie w stanie walczyć po pojedynku z Mateuszem Murańskim. Następnie Jacek zmierzy się z „Szalonym Reporterem”.

Początkowo drugi z zawodników miał być jedynie zastępstwem, na wypadek, gdyby Tańcula doznał kontuzji lub nie był w stanie wyjść do klatki. Podczas konferencji freak fighterzy i organizacja ustalili, że Jacek zawalczy z dwoma przeciwnikami.

Jacek Murański o planie na walki

W rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco Jacek Murański odniósł się do najbliższych pojedynków, które odbędą się na gali FAME 15. Zdradził, jaki ma plan na walkę z Arkadiuszem Tańculą i „Szalonym Reporterem”. Pierwszego z rywali chce skończyć jak najszybciej, natomiast kolejnego będzie rozbijać przez cały trzyrundowy dystans.

– Jeżeli liczył na to, że nie dojdzie do tej walki, to teraz już wie, że nie ominie go ta walka. To jest dla mnie bardzo dobra wiadomość. Ja nie mam zamiaru skończyć z nim walki szybko. Z Tańculą mam zamiar zakończyć szybko, a nad tym typem mam zamiar się pastwić.

To miało być 5 rund, chciałem go obijać przez 5 rund, z jego inicjatywy została złożona propozycja 3 rundy. Dobrze, nie wypuszczę go przed czasem. Będę starał się obijać, rozbijać go przez 3 rundy.

Kursy bukmacherskie na walki Jacka Murańskiego

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Okniński o ataku na "Ferrariego"! Przestanie go trenować? "Dla mnie to dziwna sprawa. Słabo z jego strony, że..."

W przypadku pierwszego starcia Jacek wejdzie do klatki jako ogromny underdog. Bukmacherzy są przekonani, że Arkadiusza Tańcula odniesie zwycięstwo, mimo że wcześniej stoczy pojedynek z Mateuszem Murańskim.

Natomiast w przypadku drugiej walki Murański jest faworytem. Ma już za sobą debiut w klatce oraz tym razem mocno przygotowuje się do najbliższych starć. Dla „Szalonego Reportera” będzie to pierwszy pojedynek w życiu.

 • Kurs na zwycięstwo „Szalonego Reportera” – 1.95 (OBSTAWIAM)
 • Kurs na zwycięstwo Jacka Murańskiego – 1.70 (OBSTAWIAM)
 • Bartosz

  Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

  Powiązane artykuły

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.