FAME MMA

(VIDEO) „Popek” po walce z Normanem Parke! „Walka szła po mojej myśli. Gdyby nie ta ręka, to bym go roz***ał”

Za nami gala FAME 13, na której doszło do głośnego pojedynku. Niestety zakończył się on już po kilkudziesięciu sekundach ze względu na poważną kontuzję.

Na co-main event wydarzenia w Gliwicach czekało bardzo wielu kibiców. Norman Parke po 2-letniej przerwie powrócił do formuły MMA i zmierzył się z kilkadziesiąt kilogramów cięższym „Popkiem”. Wielu widzów liczyło na ciężkie nokaut ze strony rapera.

Sam „Popek” wielokrotnie zapowiadał, że prawdziwa siła techniki się nie boi i spróbuje urwać głowę swojemu przeciwnikowi. Natomiast „Stormin” podkreślał, że wielu widzów może być zaskoczonym przebiegiem starcia, gdyż przewaga siły i kilogramów nie będzie mieć żadnego znaczenia.

Niestety walka zakończyła się nieco po ponad 30 sekundach. „Popek” trafił swojego rywala lewą ręką w plecy i natychmiast zasygnalizował kontuzję. Jak się okazało, doszło do złamania, a raper przyklęknął na macie i zaczął krzyczeć z bólu.

„Popek” po gali FAME 13

Teraz na swoim Instagramie „Popek” zamieścił nagranie, na którym zwrócił się do fanów po gali FAME 13. Stwierdził, że wszystko szło zgodnie z planem i gdyby nie kontuzja ręki, pokonałby Normana Parke.

Sprawdź!  (VIDEO) Popek boi się zmierzyć z Normanem Parke? Raper dostał ofertę od Fame MMA! "Kontrakt został wysłany, a on na to..."

– Witam wszystkim. Serdecznie was pozdrawiam i wam dziękuję za to, że byliście ze mną, za komentarze, które słyszałem, że życzycie mi zdrowia i tak dalej. Bardzo wam dziękuję. Niestety kontuzja, tego nie mogłem przeskoczyć. Walka szła po mojej myśli. Gdyby nie ta łapa, to bym go rozje*ał. Sport to zdrowie, pozdrawiam.

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.