Boks

Mateusz Masternak zmierzy się z Adamem Balskim o pas IBF na Knockout Boxing Night 15

Wielkimi krokami zbliża się termin bokserskiej gali KnockOut Boxing Night 15. W walce wieczoru Artur Szpilka zmierzy się Łukaszem Różańskim. W mediach społecznościowych ogłoszono, że na tym wydarzeniu wystąpi jeden z najlepszych polskich zawodników wagi cruiser Mateusz Masternak. Jego rywalem będzie Adam Balski a stawką w tej potyczce będzie pas IBF Intercontinental.

Mateusz „Master” Masternak jest czołowym Polskim pięściarzem w kategorii cruiser. Ma on za sobą wiele wspaniałych i widowiskowych pojedynków. W swojej karierze stoczył prawie 50 zawodowych pojedynków. Jest on byłym mistrzem europy federacji EBU.

Ten tytuł stracił w 2013 roku, gdzie przegrał przez TKO z Grigory Drozdem. W 2018 roku wziął udział w turnieju WBSS, ale już w pierwszym boju został wypunktowany po twardym boju przez Yuniela Dorticosa. Obecnie jest na fali dwóch wygranych. W ostatnim występie pokonał Argentyńczyka Jose Gregorio Ulricha.

Adam Balski rywalem „Mastera” na KBN 15 w Rzeszowie.

Adam Balski do tej pory w zawodowej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Jest niezwykle solidnym zawodnikiem, który wielokrotnie dostarczał kibicom olbrzymich emocji. W 2020 roku ostatecznie rozstał się ze swoim wieloletnim promotorem Mariuszem Grabowskim i związał się z Andrzejem Wasilewskim. W poprzednim pojedynku wygrał przez TKO z Jackiem Prusakiem.

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

Sprawdź!  "Marzyłby mi się taki pojedynek" - Mateusz Masternak chce walczyć z Michałem Cieślakiem o mistrzostwo świata na gali w Polsce

OTWÓRZ KONTO > TUTAJ

Gala KBN 15 odbędzie się 30 maja w Rzeszowie.

źródło: Twitter/KBN

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.