Boks

Mateusz Masternak zmierzy się z Adamem Balskim o pas IBF na Knockout Boxing Night 15

Wielkimi krokami zbliża się termin bokserskiej gali KnockOut Boxing Night 15. W walce wieczoru Artur Szpilka zmierzy się Łukaszem Różańskim. W mediach społecznościowych ogłoszono, że na tym wydarzeniu wystąpi jeden z najlepszych polskich zawodników wagi cruiser Mateusz Masternak. Jego rywalem będzie Adam Balski a stawką w tej potyczce będzie pas IBF Intercontinental.

Mateusz „Master” Masternak jest czołowym Polskim pięściarzem w kategorii cruiser. Ma on za sobą wiele wspaniałych i widowiskowych pojedynków. W swojej karierze stoczył prawie 50 zawodowych pojedynków. Jest on byłym mistrzem europy federacji EBU.

Ten tytuł stracił w 2013 roku, gdzie przegrał przez TKO z Grigory Drozdem. W 2018 roku wziął udział w turnieju WBSS, ale już w pierwszym boju został wypunktowany po twardym boju przez Yuniela Dorticosa. Obecnie jest na fali dwóch wygranych. W ostatnim występie pokonał Argentyńczyka Jose Gregorio Ulricha.

Adam Balski rywalem „Mastera” na KBN 15 w Rzeszowie.

Adam Balski do tej pory w zawodowej karierze nie zaznał jeszcze goryczy porażki. Jest niezwykle solidnym zawodnikiem, który wielokrotnie dostarczał kibicom olbrzymich emocji. W 2020 roku ostatecznie rozstał się ze swoim wieloletnim promotorem Mariuszem Grabowskim i związał się z Andrzejem Wasilewskim. W poprzednim pojedynku wygrał przez TKO z Jackiem Prusakiem.

Jeśli chcesz obstawić walkę, zarejestruj się – tutajNa start odbierzesz darmowy zakład za 29 zł.

Sprawdź!  TVP opublikowało walkę "Don Kasjo" z wicemistrzem olimpijskim! Norman Parke ma się czego obawiać? [WIDEO]

OTWÓRZ KONTO > TUTAJ

Gala KBN 15 odbędzie się 30 maja w Rzeszowie.

źródło: Twitter/KBN

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *