PRIME SHOW MMA

Mateusz Borek o pierwszej gali Prime Show MMA: „Z biletami mieli duży problem, ale PPV sprzedali ponad…”

Już niedługo odbędzie się druga edycja freakowej gali Prime Show MMA. W ostatnim wywiadzie Mateusz Borek zdradził, ile PPV sprzedało pierwsze wydarzenie.

Dookoła debiutanckiej gali Prime Show MMA było sporo kontrowersji. Krótki przed samym wydarzeniem dodano do karty walk kilka pojedynków, w tym m.in. starcie „Don Kasjo” z Mateuszem Murańskim oraz walkę Alana Kwiecińskiego 2vs1.

Włodarz FAME „Boxdel” nie szczędził krytyki i twierdził, że zestawienia zostały ogłoszone 2 tygodnie przed galą, aby wzbudzić większe zainteresowanie kibiców oraz podbić sprzedaż PPV. Dodatkowo kilkukrotnie wbijał szpilki w federację, przez co popadł w konflikt z Kasjuszem Życińskim.

Mateusz Borek o Prime Show MMA

Do całej sprawy odniósł się Mateusz Borek, który udzielił wywiadu portalowi sport.pl. Rozmowa dotyczyła polskiego boksu.

Przy okazji promotor odniósł się do organizacji freakowych i wyjaśnił, że gala Prime Show MMA nie poradziła sobie najlepiej ze sprzedażą biletów, jednak znacznie lepiej wyglądała sprzedaż PPV, która przekroczyła 300 tysięcy subskrypcji.

– Obserwuję właścicieli Fame i nawet jeśli zainteresowanie ich galami spadnie, to widzę, że oni już zaczynają w międzyczasie prowadzić inne biznesy na tej bazie. Zobacz na Prime Show MMA. Z biletami mieli duży problem, ale sprzedaż PPV okazała się bardzo dobra [podobno sprzedali ponad 300 tysięcy subskrypcji].

– To też pokazuje, że to jest materia ludzi wychowanych i żyjących w internecie. Ich kibice zaczynają dzień i kończą, wpatrując się w telefon. Jestem dużym pesymistą, jeśli chodzi o rozwój i pozycję boksu na tle innych federacji MMA. Ale mówię tylko o Polsce, bo w Anglii ludzie żyją boksem. Mają mistrzów świata, mistrzów olimpijskich i biznes się kręci.

Źródło: sport.pl

Sprawdź!  Wysoka kara dla Prime Show MMA! UOKiK przyjrzał się freakowej federacji!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.