KSW

Materla przegrał przez własne ego? Sarara o walce z Pudzianowskim: „Po prostu męskie ego, samiec alfa chciał wyjść na wierzch i nie dostosował się do taktyki”

Tomasz Sarara w ostatnim wywiadzie odniósł się do głośnego pojedynku legend KSW i wskazał możliwe przyczyny porażki Michała Materli.

Już w grudniu na gali KSW 77 dojdzie do hitowego starcia pomiędzy Mamedem Khalidovem i Mariuszem Pudzianowskim. Będzie to jedno z najdroższych i największych zestawień w historii MMA w Europie. Dla byłego strongmana to już druga walka z legendą polskiego MMA, gdyż najpierw zmierzył się z Michałem Materlą.

Do walki doszło w main evencie majowej gali KSW 70. Wielu skazywało wówczas Pudzianowskiego na porażkę. Między innymi Artur Szpilka czy Daniel Omielańczuk nie dawali mu większych szans. Ten jednak sprawił dużą niespodziankę i skończył pojedynek już w pierwszej rundzie.

Sarara o porażce Materli w walce z Pudzianowskim

Od początku starcia Pudzianowski polował na potężny podbródkowy. Trafił kilka mocnych ciosów, którymi naruszył Materlę, aż w końcu go brutalnie znokautował. Walka trwała niecałe dwie minuty, a były mistrz KSW stracił przytomność i przez dłuższy czas nie podnosił się z maty.

O przyczyny porażki Materli został zapytany Tomasz Sarara, który w ostatnim wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego przyznał, że typował zwycięstwo zawodnika ze Szczecina, a teraz typuje wygraną Mameda Khalidova:

Sprawdź!  (VIDEO) Szostak zignorowany przez Kołeckiego podczas face-to-face!

– Michała może gdzieś tam zabiło jego własne ego. Na zasadzie takiej, że on ma świadomość, że jest lepszym rywalem. Nie musi specjalnie od Mariusza uciekać, popychać, zmęczyć, żeby go znokautować. Wydaje mi się, że po prostu męskie ego, taki samiec alfa chciał wyjść na wierzch i Michał nie dostosował się do taktyki.

– Gdyby realizował to, co miało być skuteczne, byłoby to skuteczne. A chyba zabiło go własne ego, że się nie cofnę, że będę go widział, pójdę na wymianę i sobie poradzę. No i niestety, nawet jakby w większości przypadków sobie poradził, w tym jednym podjął ryzyko, które się nie opłaciło.

Kursy bukmacherskie na walkę Pudzianowski vs. Khalidov

Wyczekiwana walkę, jak i wszystkie gale KSW możesz obstawić u bukmachera eFortuna.pl! Dodatkowo dla nowych użytkowników na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Mamed o trenerach Pudzianowskiego: "Rozmawiałem z nimi. To są dosłownie moi młodsi bracia. Oni tego nie zrobią"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.