KSW

Materla powraca do KSW! Bukmacherzy wskazali faworyta w walce z Jasonem Radcliffem!

Już w tę sobotę 15 stycznia odbędzie się gala KSW 66, podczas której przed własną publicznością do klatki powróci legenda polskiego MMA Michał Materla.

Materla w kwietniu niespodziewanie ogłosił, że po ponad 14 latach kończy współpracę z KSW. Podjął taką decyzję, żeby skupić się na prowadzeniu organizacji EFM SHOW, dla której zawalczył na gali w Bułgarii. Przygoda z własną federacją szybko jednak się zakończyła. Już w listopadzie media obiegła informacja o tym, że zakończył swoją działalność w EFM SHOW.

Materla ponownie podpisał kontrakt z KSW i już w sobotę zawalczy przed własnymi kibcami w Szczecinie. Fighter ma za sobą zwycięstwo z Moisesem Rimbonem, z którym wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Natomiast ostatni pojedynek dla KSW stoczył w listopadzie, kiedy to zmierzył się z Roberto Soldiciem. Chorwat rozbił byłego mistrza już w pierwszej rundzie.

Rywalem Materli będzie Jason Radcliffe z Wielkiej Brytanii. Zawodnik w KSW stoczył 3 pojedynki. Najpierw zmierzył się z Antonim Chmielewskim, z którym wygrał po jednogłośnej decyzji sędziów. Następnie przegrał przez TKO z Damianem Janikowskim. W ostatnim starciu powrócił na zwycięskie tory i rozbił Alberta Odzimkowskiego już w pierwszej odsłonie.

Sprawdź!  (VIDEO) Pudzianowski skazany na porażkę? Mistrz KSW uważa inaczej: "Ma swoje atuty. Siła, zaciętość, doświadczenie w ciężkich walkach"

Kto jest faworytem?

Poznaliśmy kursy bukmacherskie na długo wyczekiwany pojedynek. Eksperci przewidują, że na KSW 66 wygra Michał Materla, a kurs na jego zwycięstwo wynosi 1.65.

Wielu kibiców uważa jednak, że Radcliffe ma sporą szansę na sprawienie niespodzianki, gdyż dysponuje naprawdę silnym uderzeniem. Na jego wygranej możecie nieźle zarobić, ponieważ kurs na zwycięstwo Brytyjczyka wynosi aż 2.25! Galę możesz obstawić u legalnego bukmachera BetClic, a na start odbierzesz bonus.

Jak typujesz?

Jeśli nie masz jeszcze konta u legalnego bukmachera BetClic, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 550 zł! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Otwórz konto – odbierz bonus

Gala KSW 66 odbędzie się już w sobotę, 15 stycznia!

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.