FAME MMA

Masakra w klatce FAME MMA! Tańcula pokonał po tragicznej walce Mateusza Murańskiego! Kilka sekund później zemdlał w oktagonie!

Za nami kolejna walka FAME MMA 10. Bez wątpienia był to freak fight, który wzbudzał duże zainteresowanie. Wszystko za sprawą ojca jednego z zawodników.

Mateusz Murański zadebiutował w poznańskiej organizacji w starciu z Arkadiuszem Tańculą. Zawodnicy byli mocno skonfliktowani. Aroy starał się nie reagować na zaczepki ze strony Mateusza i jego ojca Jacka, jednak czara goryczy przelała się, kiedy rywal zaczął nazywać go frajerem.

Na konferencjach widzieliśmy mocne słowa ze strony Murańskich. Ojciec zawodnika nakręcał afery oraz próbował zapewnić sobie kontrakt na walkę. Obaj byli bardzo pewni siebie, wierzyli, że dla Mateusza będzie to łatwy pojedynek. Co ciekawe, po raz pierwszy w historii organizacji zawodnicy mogli uderzać łokciami.

Murański był największym underdogiem z całej karty walk. Bukmacherzy nie dawali mu najmniejszych szans na zwycięstwo, jak zobaczyliśmy na media treningu, nie bez powodu. Mateusz wyprowadzał ciosy bez żadnej techniki i zmęczył się krótko po tym, jak zaczął prezentować swoje umiejętności.

Relacja

Tańcula ruszył z serią ciosów! Murański wytrzymał masę uderzeń! Aroy pięknie trafia potężne ciosy! Murański wykończony! Obaj zawodnicy bez sił! Co za walka! Murański w ogóle nie trzyma gardy, tylko przyjmuje ciosy. Mateusz tańczy na nogach. Tańcula z kolejnym uderzeniem! Murański szokuje wytrzymałością. Tańcula zwolnił, pod koniec dołozył kilka ciosów! Masakra w wykonaniu Tańculi.

Sprawdź!  Menedżer szczerze o słabym występie Tańculi: "Po prostu nie chciał wygrać"

Druga runda spokojnie. Murański z lowkickami. Wymiana ciosów. Murański macha cepami przed twarzą rywala, podobnie jak przez całą pierwszą rundę. Tańcula trafia potężnymi ciosami. Murański bez sił, łapie się siatki. Walka zeszła pod siatkę, Murański trzyma głowę przeciwnika. Zawodnicy kompletnie bez sił. Pod koniec Tańcula wstaje.

Zawodnicy nie mają siły na ataki. Murański z mocnymi lowkickami, Aroy odpowiada prostymi. Murański mocno trafił Tańculę, zawodnik zamroczony. W ostatniej rundzie nie wymienili wielu ciosów. Jednogłośną decyzją Tańcula zwyciężył z Mateuszem Murańskim!

Tańcula po walce stracił przytomność, do klatki musieli wejść lekarze, którzy podali zawodnikowi tlen!

Karta walk

Walka wieczoru

Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Norman „Stormin” Parke

Karta główna

Marcin Dubiel vs Cezary „Czaro” Nykiel
Dawid Malczyński vs Adrian „Polak” Polański
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mateusz „Haribo” Gąsiewski
Marta „Linkimaster” Linkiewicz vs Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk
Michał Gała vs Mikołaj Śmieszek
Gabriel „Arab” Al-Sulwi vs Łukasz Lupa
Piotr Pająk vs Alan Kwieciński
Arkadiusz „AroY” Tańcula vs Mateusz „Muran” Murański
Dawid “Ambro” Ambroziak vs. Piotr “Miejski Drwal” Szczurek

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.