FAME MMA

Adrian Polak brutalnie nokautuje Dawida Malczyńskiego! Nowy mistrz FAME MMA! (WIDEO)

Już dzisiaj długo wyczekiwana gala FAME MMA 10, na której w walce wieczoru zobaczymy ciekawy pojedynek pomiędzy Normanem Parke i Kasjuszem Życińskim. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w formule bokserskiej, a stawką walki jest kilogramowa sztabka złota.

W kategorii półśredniej Dawid Malczyński bronił pasa. Jego rywalem był Adrian Polak. Dla mistrza była to 5 walka w FAME MMA, w tym trzecia z Adrianem Polakiem. W debiucie pokonał Polańskiego, następnie wygrał z Ferrarim Tomaszem Olejnikiem. Kolejne starcie z Polakiem przegrał przez decyzję. W ostatniej walce zmierzył się z Wojtkiem Golą, którego pokonał.

Polański stoczył 6 pojedynek w karierze. Przegrał walki z Malczyńskim Kasjuszem Życińskim. Następnie zaliczył serię 3 zwycięstw. Zrewanżował się na Malczyńskim i dwukrotnie wygrał z Ferrarim. W ostatnim starciu został znokautowany, jednak Amadeusz dołożył nielegalne kopnięcie i został zdyskwalifikowany.

RELACJA

Mocna wymiana ciosów w pierwszej rundzie. W połowie odsłony walka przeszła do parteru, gdzie Polański zajął lepszą pozycję z góry. Zawodnicy byli nieaktywni i sędzia podniósł walkę. Pod koniec rundy Polak kolejny raz mocno ustrzelił obecnego mistrza.

Druga runda rozpoczęła się spokojnie. Po kilku wymianach Polański potężnym ciosem trafił Malczyńskiego! Zakończył walkę kolejnymi ciosami w parterze! Malczyński stracił przytomność!

Sprawdź!  "Bądź w tym oktagonie gotów zginąć, bo ja będę gotowy zabić" - zapowiedź walki Dawid Malczyński vs. Adrian Polański 3 na Fame MMA 10 [WIDEO]

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *