FAME MMA

Adrian Polak brutalnie nokautuje Dawida Malczyńskiego! Nowy mistrz FAME MMA! (WIDEO)

Już dzisiaj długo wyczekiwana gala FAME MMA 10, na której w walce wieczoru zobaczymy ciekawy pojedynek pomiędzy Normanem Parke i Kasjuszem Życińskim. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w formule bokserskiej, a stawką walki jest kilogramowa sztabka złota.

W kategorii półśredniej Dawid Malczyński bronił pasa. Jego rywalem był Adrian Polak. Dla mistrza była to 5 walka w FAME MMA, w tym trzecia z Adrianem Polakiem. W debiucie pokonał Polańskiego, następnie wygrał z Ferrarim Tomaszem Olejnikiem. Kolejne starcie z Polakiem przegrał przez decyzję. W ostatniej walce zmierzył się z Wojtkiem Golą, którego pokonał.

Polański stoczył 6 pojedynek w karierze. Przegrał walki z Malczyńskim Kasjuszem Życińskim. Następnie zaliczył serię 3 zwycięstw. Zrewanżował się na Malczyńskim i dwukrotnie wygrał z Ferrarim. W ostatnim starciu został znokautowany, jednak Amadeusz dołożył nielegalne kopnięcie i został zdyskwalifikowany.

RELACJA

Mocna wymiana ciosów w pierwszej rundzie. W połowie odsłony walka przeszła do parteru, gdzie Polański zajął lepszą pozycję z góry. Zawodnicy byli nieaktywni i sędzia podniósł walkę. Pod koniec rundy Polak kolejny raz mocno ustrzelił obecnego mistrza.

Sprawdź!  Niespodziewany konflikt! Labryga ostro o Natanie: "Ściągnij te babskie kolczyki i zachowuj się jak facet"

Druga runda rozpoczęła się spokojnie. Po kilku wymianach Polański potężnym ciosem trafił Malczyńskiego! Zakończył walkę kolejnymi ciosami w parterze! Malczyński stracił przytomność!

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.