UFC

Mariya Agapova po UFC Vegas 39 wyzywa kolejną rywalkę! „Znajdźcie tylko kogoś na zastępstwo, bo się przestraszy!”

Mariya Agapova odniosła spektakularne zwycięstwo na gali UFC Vegas 39! Zawodniczka z Kazachstanu pokonała przez duszenie zza pleców tuż na początku trzeciej rundy Sabinę Mazo!

Cały pojedynek szedł pod dyktando Mariyi. Zawodniczka utrzymywała się na zewnątrz klatki i cały czas krążyła kąsając ciosami „Colombian Queen”. Ta, choć próbowała, nie miała szans z tak dysponowaną zawodniczką z Kazachstanu! Agapova w każdej rundzie zaliczała mocne uderzenia na twarz Sabiny Mazo.

W sekwencji kończącej Mazo zapięła klincz, który rywalka szybko zerwała. Następnie fighterka z Kazachstanu posłała mocny prawy, po którym na twarz poleciała „Colombian Queen”. Agapova szybko doskoczyła do oponentki, która odklepała niemal od razu po założonym duszeniu. Zwyciężczyni podkreśliła w pierwszych słowach po walce, jak wiele zawdzięcza trenerowi, który ułożył gameplan:

– To wszystko, to cierpliwe wyczekiwanie, było pomysłem mojego trenera. Dziękuję też moim bliskim przyjaciołom, którzy pomogli mi przeżyć. Przed tą walką znalazłam się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i dziękuję wszystkim tym, którzy mnie poratowali.

O samej przeciwniczce Agapova powiedziała krótko: bardzo twarda zawodniczka. Na sam koniec Kazaszka wyzwała także następną oponentkę… Choć zaznaczyła, by federacja znalazła dwie!

Sprawdź!  Salim Touahri w czwartek wychodzi na wolność. Osoba, która obciążyła go zeznaniami została skazana.

Chciałabym wyzwać Marynę Moroz. Pier*oliła coś ostatnio na mój temat w wywiadzie. Znajdźcie tylko kogoś na zastępstwo! Jestem pewna, że się przestraszy…

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.