KSW

Marcin Wrzosek wróci do KSW? Zdradził, z kim chciałby zawalczyć!

Marcin Wrzosek w ostatnim wywiadzie został zapytany o potencjalny powrót do KSW. Zdradził, z jakim rywalem chciałby się zmierzyć.

„Polish Zombie” to były mistrz największej polskiej organizacji MMA, który aktualnie toczy starcia freakowe. W KSW wygrał 4 z 8 pojedynków, w tym m.in. pokonał przez nokaut techniczny Artura Sowińskiego i zwyciężył tytuł kategorii piórkowej.

W wywiadzie dla FightsportPL Wrzosek został zapytany o potencjalny powrót do KSW i przyznał, że jak najbardziej chciałby stoczyć pożegnalne starcie. Oświadczył, że jako jedynego rywala bierze pod uwagę właśnie „Kornika”.

Taki pojedynek mógłby odbyć się podczas jeden z gal Epic, czyli serii wydarzeń, które w lutym rozpocznie organizacja KSW. Podczas tych eventów starcia będą toczyć się nie tylko w formule MMA, ale także na innych zasadach. W tej kwestii Wrzosek jest otwarty i może walczyć również w boksie czy K-1.

– Bardzo chętnie zawalczyłbym pożegnalną walkę dla fanów. Myślę, że jest ich jeszcze sporo, tych fanów z KSW. Sporo fajnych pojedynków, fajnych wspomnień. Nie wiem, czy padnie propozycja. Śląsk, KSW, rywal może być tylko jeden, „Kornik”.

– Fajnie by było zrobić na zasadach K-1, byłoby widowiskowe. Zresztą mi obojętnie, może być MMA, boks, K-1. Tylko nie Jiu-Jitsu. Nie mamy żadnego spięcia, sporadycznie się widujemy, to nie ja powinienem wołać o ten rewanż, bo ja wygrałem, ale uważam, że byłaby fajna.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.