KSW

Paczuski wypadł z XTB KSW 90! Zastąpi go… jego trener! [WIDEO]

Radosław Paczuski zmuszony był wycofać się z gali XTB KSW 90. Zamiast niego kibice w Warszawie obejrzą innego zawodnika Uniq Fight Clubu!

Pierwsza gala największej organizacji MMA w Polsce odbędzie się w warszawskiej Hali Torwar. W main evencie dojdzie do starcia w królewskiej kategorii wagowej. Niepokonany Arkadiusz Wrzosek zmierzy się z doświadczonym Ivanem Vitasoviciem.

W co-main evencie kolejną walkę miał z kolei stoczyć klubowy kolega Arka, Radosław Paczuski. Warszawski kickbokser doznał jednak kontuzji, która wyeliminowała go z XTB KSW 90. Fighter poinformował o tym na social mediach organizacji. Jednocześnie przekazano, kto go zastąpi!

Bartosz Fabiński walczy na XTB KSW 90!

Do KSW dołączył Bartosz Fabiński. Popularny „The Butcher” zadebiutował w MMA przed 12 laty, a w latach 2015-2021 walczył w UFC. Po 6. pojedynkach odszedł z rekordem 3-3, ale nadal widnieje w księdze rekordów.

Fabiński zajmuje 2. miejsce w klasyfikacji procent kontroli czasu, 3. miejsce w klasyfikacji procent pozycji górnej i 5. pozycję w zestawieniu udanych sprowadzeń. Ostatnią walkę „Rzeźnik” stoczył w październiku, dominując Kacpra Karskiego na Strife 4. Bartosz jest też trenerem Paczuskiego w Uniq Fight Club.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.