FAME MMA

Marcin Wrzosek dużym underdogiem! Znamy pierwsze kursy na walkę z Kasjuszem Życińskim na FAME MMA 12!

Poznaliśmy pierwsze kursy bukmacherskie na nadchodzący pojedynek zawodnika KSW Marcina Wrzoska z Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim.

Podczas ostatniej konferencji przed Fame MMA 11 ogłoszono pojedynek wieczoru kolejnej gali, która prawdopodobnie odbędzie się 20 listopada. Taka bowiem data widnieje na stronie bukmachera. W main evencie Fame MMA 12 zobaczymy ciekawe starcie zawodowca z freak fighterem.

Wrzosek to były mistrz KSW w kategorii piórkowej, który wygrał 14 z 21 pojedynków, w tym 8 przed czasem. Tym razem spróbuje jednak swoich sił w całkiem nowej formule, gdyż zawalczy w boksie, w którym jego przeciwnik ma spore doświadczenie.

„Don Kasjo” w amatorskim boksie stoczył ponad 70 pojedynków. Na gali Fame MMA próbował swoich sił w mieszanych sztukach walki, jednak powrócił do formuły bokserskiej. Najpierw zmierzył się z Marcinem Najmanem, jednak starcie zostało przerwane po tym, jak sędzia zdyskwalifikował „El Testosterona”.

Następnie na ostatniej gali Fame MMA 10 w main evencie zmierzył się z innym zawodowcem, Normanem Parke. Walczyli oni w dużych rękawicach i żaden z zawodników nawet nie posłał swojego przeciwnika na deski. Po pięciu rundach sędziowie nie mieli wątpliwości i jednomyślnie wskazali zwycięstwo „Stormina”.

Sprawdź!  Trener Okniński wbił szpilkę po odejściu Szyszki z klubu: "Mógł ze mną nie zadzierać. Więcej mogę doradzić, niż..."

Parke walczył również z Marcinem Wrzoskiem, jednak w formule MMA. Na gali KSW 50 Irlandczyk zwyciężył przez niejednogłośną decyzję sędziów. „Stormin” przyznaje, że Polish Zombie ma dobrą stójkę, a „Don Kasjo” nie wykorzystuje swoich atutów.

Według bukmacherów to jednak freak fighter jest faworytem. Zapewne o kursach zadecydowała duża różnica w warunkach fizycznych.

Kurs na zwycięstwo Marcina Wrzoska 2.20

Kurs na zwycięstwo Kasjusza „Don Kasjo” Życińskiego 1.55

Galę FAME MMA obstawisz wyłącznie u bukmachera Betclic -> TUTAJ

Nowi gracze mogą skorzystać z oferty promocyjnej cashback do 550 złotych! Wystarczy założyć nowe konto pod tym linkiem -> ZAREJESTRUJ SIĘ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.