FAME MMAKSW

Lewandowski ostro o federacji FAME! „Fejk MMA nie jest konkurencją dla KSW”

Szef KSW po raz kolejny wbił mocną szpilkę w największą federację freakową w Polsce. Przyznał, że jest ona konkurencją jedynie dla „Tańca z gwiazdami”.

Początkowo zarówno Martin Lewandowski, jak i Maciej Kawulski oraz większość zawodników była mocno przeciwna freak fightom. Z czasem jednak sporo się pozmieniało i byliśmy m.in. świadkami transferów czy wypożyczeń, które wywołały sporo zaskoczenia.

Zawodnicy KSW walczyli dla takich organizacji jak FAME MMA, High League czy Prime Show MMA. Sam Kawulski także zmienił zdanie na temat freaków. Przyznał, że być może zobaczymy niedługo jakiś transfer w drugą stronę i ma na oku kilku zawodników freakowych.

Inaczej wygląda sytuacja w przypadku Lewandowskiego. Od początku istnienia FAME MMA jest on przeciwny tego typu wydarzeniom, które co jakiś czas krytykuje w wywiadach. Tym razem w rozmowie z Antyfakty przyznał, że federacja nie jest żadnym rywalem dla KSW:

– Fejk MMA jest konkurencja dla tańca z gwiazdami, a nie dla federacji KSW. Sportowe pojedynki to jest ich jakaś strategia, jeżeli będą robić czysty sport, staną się konkurencją dla KSW. Nie wnikam, mam to w dupie, nie oglądam tego, tylko tyle, co muszę czasami reagować, bo jakiś zawodnik ma dziwne propozycje.

Dopytywany o to, czy widzi jakiekolwiek pozytywy w istnieniu freak fightów, dodał – Bardzo zły mają wpływ. Żadnych pozytywów. Jeżeli przebieraniec udaje zawodnika, jest to wszystko wymuszone i ludzie to kupują, nie widzę tu żadnych pozytywów.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.