Genesis

Marcin Różalski powróci do klatki? Spotkał się ze swoim menadżerem i szefem KSW

Czy Marcin Różalski szykuje się na powrót do klatki? Zawodnik spotkał się z Maciejem Kawulskim, być może oznacza to, że niedługo ponownie zobaczymy Różala w akcji.

Różal ostatni raz walczył na gali Genesis. Był to dla niego powrót po 2,5 rocznej przerwie od pojedynków. Fighter nie miał łatwego zadania, gdyż zmierzył się z byłym mistrzem UFC Joshem Barnettem. Zawodnicy walczyli na gołe pięści, a starcie zwyciężył Amerykanin, gdyż sędzia nie dopuścił Polaka do trzeciej rundy. Wszystko za sprawą kontuzji oka, na które Różal już nie wiedział.

Po walce zawodnik przyznał, że okres, w którym toczył pojedynek, był dla niego bardzo trudny ze względu na problemy ze zdrowiem. Różal bardzo chciałby powtórzyć walkę z Barnettem, jednak tym razem wychodząc do klatki w pełni zdrowia.

Całe przygotowania poszły w pi*du, jeszcze te przygody z tym! Dlatego ja bym ich po rękach całował, a Josha bym na rękach nosił za to, że chciałby mi dać szansę jeszcze jednej walki, bo to nie będzie rewanż. Rewanż byłby wtedy, gdy walka jest wyrównana, w jakikolwiek sposób, nie ja byłem zdominowany, więc byłbym mu wdzięczny, gdyby coś takiego się wydarzyło – przyznał w rozmowie z Olimp Sport Nutrition.

Sprawdź!  KSW 71: Szpilka vs Radczenko. Wyniki NA ŻYWO!

W tym samym wywiadzie zdradził, że jeśli w tym roku nie powróci do klatki, to prawdopodobnie więcej już nie zawalczy.

Tylko ja Ci powiem jeszcze jedną rzecz ja, jeżeli w tym roku nie zawalczę, to już nie walczę, już mi się nie chcę. Po prostu nie chce mi się już tego przechodzić, tych historii, tego wszystkiego, umęczony tym jestem i raczej nie zawalczę. Też nigdy nie mów hop, bo nagle przyjdzie jednak LeBanner i powie: walczymy czwarty raz. Bardzo bym się cieszył i chciał, ale jest bardzo duże ryzyko, że jeżeli w tym roku nie zawalczę, to już daję sobie spokój.

Wygląda więc na to, że być może Marcin Różalski spotkał się z szefem KSW w sprawie kolejnego pojedynku na gołe pięści, które obecnie cieszą się dużą popularnością i przyciągają kolejnych kibiców. Różal na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z Maciejem Kawulskim i swoim menadżerem Arturem Ostaszewskim napisał:

– Oooooo pewnie coś się dzieje, a można spotkanie towarzyskie?

Źródło: Instagram

Sprawdź!  KSW 71 - Karta walk. Kto powalczy na KSW 71? Szczegóły transmisji, KSW 71 NA ŻYWO.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.