Genesis

Marcin Różalski powróci do klatki? Spotkał się ze swoim menadżerem i szefem KSW

Czy Marcin Różalski szykuje się na powrót do klatki? Zawodnik spotkał się z Maciejem Kawulskim, być może oznacza to, że niedługo ponownie zobaczymy Różala w akcji.

Różal ostatni raz walczył na gali Genesis. Był to dla niego powrót po 2,5 rocznej przerwie od pojedynków. Fighter nie miał łatwego zadania, gdyż zmierzył się z byłym mistrzem UFC Joshem Barnettem. Zawodnicy walczyli na gołe pięści, a starcie zwyciężył Amerykanin, gdyż sędzia nie dopuścił Polaka do trzeciej rundy. Wszystko za sprawą kontuzji oka, na które Różal już nie wiedział.

Po walce zawodnik przyznał, że okres, w którym toczył pojedynek, był dla niego bardzo trudny ze względu na problemy ze zdrowiem. Różal bardzo chciałby powtórzyć walkę z Barnettem, jednak tym razem wychodząc do klatki w pełni zdrowia.

Całe przygotowania poszły w pi*du, jeszcze te przygody z tym! Dlatego ja bym ich po rękach całował, a Josha bym na rękach nosił za to, że chciałby mi dać szansę jeszcze jednej walki, bo to nie będzie rewanż. Rewanż byłby wtedy, gdy walka jest wyrównana, w jakikolwiek sposób, nie ja byłem zdominowany, więc byłbym mu wdzięczny, gdyby coś takiego się wydarzyło – przyznał w rozmowie z Olimp Sport Nutrition.

Sprawdź!  Marcin Różalski dużym underdogiem! Znamy kursy na hitową walkę z Zimmermanem!

W tym samym wywiadzie zdradził, że jeśli w tym roku nie powróci do klatki, to prawdopodobnie więcej już nie zawalczy.

Tylko ja Ci powiem jeszcze jedną rzecz ja, jeżeli w tym roku nie zawalczę, to już nie walczę, już mi się nie chcę. Po prostu nie chce mi się już tego przechodzić, tych historii, tego wszystkiego, umęczony tym jestem i raczej nie zawalczę. Też nigdy nie mów hop, bo nagle przyjdzie jednak LeBanner i powie: walczymy czwarty raz. Bardzo bym się cieszył i chciał, ale jest bardzo duże ryzyko, że jeżeli w tym roku nie zawalczę, to już daję sobie spokój.

Wygląda więc na to, że być może Marcin Różalski spotkał się z szefem KSW w sprawie kolejnego pojedynku na gołe pięści, które obecnie cieszą się dużą popularnością i przyciągają kolejnych kibiców. Różal na swoim Instagramie opublikował zdjęcie z Maciejem Kawulskim i swoim menadżerem Arturem Ostaszewskim napisał:

– Oooooo pewnie coś się dzieje, a można spotkanie towarzyskie?

Źródło: Instagram

Sprawdź!  Mocne słowa Różala: "Bardzo dużo tępaków chce zrobić fejm na zawodnikach, którzy coś osiągnęli. Jak tak bardzo chcesz się bić, to..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.