UFC

Manon Fiorot niezachwycona wygraną: „Jestem rozczarowana, bo…”

Pierwsza walka Pań w karcie głównej UFC Vegas 40 nie zawiodła! O ile nie zobaczyliśmy żadnego spektakularnego KO, to Manon Fiorot nie dała żadnych szans Mayri Bueno Silvie!

Francuska „The Beast” pokazała wszystkim na UFC Vegas 40 dlaczego warto zapamiętać jej imię! Manon Fiorot kompletnie zdominowała „Sheetarę”. O ile ta uruchamiała się tylko i wyłącznie pojedynczymi momentami, o tyle nie miała najmniejszych szans w starciu z Francuzką.

Manon Fiorot przedłużyła swoją serię wygranych do ośmiu z rzędu. Tym samym też wygrała po raz pierwszy na punkty od 2019 roku i po raz pierwszy w UFC. Dla samej organizacji był to trzeci pojedynek z rzędu. Ponadto wszystkie stoczyła w bieżącym roku! Po walce „The Beast” nie była jednak zachwycona swoim występem:

Jestem rozczarowana, bo chciałam ją skończyć… Ale wydaje mi się, że była to naprawdę dobra walka.

Manon Fiorot po obejrzeniu powtórki z tego pojedynku na pewno zmieni zdanie. Mayra Bueno Silva przed pojedynkiem ogłaszała, że rywalka nigdy nie mierzyła się z taką strikerką, jak ona. Fiorot pochwaliła poziom oponentki…:

Sprawdź!  (VIDEO) Nate Diaz żegna się wygraną! Ferguson odklepał w 4. rundzie!

Myślę, że umiejętności stójkowe ma na bardzo wysokim poziomie. To była dobra wojna i cieszę się, że ją wygrałam.

Trzeba jednak zaznaczyć, że Bueno Silva zrobiła niezwykle mało, by odnieść zwycięstwo. Dość mówią punkty z kart sędziowskich: 30-26, 30-27 i 30-27.

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: UFC YouTube

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.