KSW

Mamed znalazł rywala dla Pudzianowskiego! Proponuje starcie z Michałem Materlą: „Wyobraź sobie. Pomyśl sobie, jaka to by była walka”

Mamed Khalidov w ostatnim wywiadzie zabawił się w matchmakera i postanowił znaleźć dobre wyzwanie dla Mariusza Pudzianowskiego.

Mistrz KSW w kategorii średniej, który rozmawiał z portalem Sportowe Fakty, nie szczędził krytyki „Bombardierowi”, z którym Pudzian zmierzył się na gali KSW 64. Senegalski zapaśnik został ciężko znokautowany przez Polaka w zaledwie 18 sekund.

Dla Pudzianowskiego było to najszybsze i najłatwiejsze zwycięstwo w karierze. Zawodnicy wymienili ciosy, a cepy Senegalczyka trafi Polaka w ramię. W odpowiedzi były strongman trafił czysto na szczękę przeciwnika. Serigne Ousmane Dia padł znokautowany i potrzebował czasu, żeby dojść do siebie i zdać sobie sprawę, że to już koniec walki.

Ktoś się zna na MMA, a ktoś się nie zna. Ja się znam na MMA i „Bombardier” dla mnie to nie jest zawodnik MMA. Nie wiem, czego się spodziewali ludzie. To, że jest duży i jest mistrzem w zapasach… No nie wie, nie mogę kłamać. Nie mogę być nieobiektywny. To nie był przeciwnik dla Mariusza – przyznał Mamed w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.

Sprawdź!  [ WIDEO] Zobacz koszmarną kontuzję Tomasza Sarary, której nabawił się podczas KSW 62

No nie jest to zawodnik MMA. Jak człowiek na tarczę nie potrafi wyprowadzić ciosu prostego, to chyba jest coś nie tak – przyznał i kontynuował – Nawet lepszą walkę dał ten, który wszedł w zastępstwie, Nikola. Wszedł w zastępstwie bez przygotowania. Też nie umie boksować, ale coś tam próbował.

Mamed poza tym, że uznał, iż „Bombardier” nie jest rywalem dla Pudzianowskiego, sam postanowił zestawić byłego strongmana z odpowiednim przeciwnikiem.

Ja mówię, że Mariusz potrzebuje jakiegoś… nie wiem, może z Michałem Materlą zawalczyć. Michał Materla kontra Pudzianowski. Wyobraź sobie. Pomyśl sobie, jaka to walka by była. Michał Materla vs Mariusz Pudzianowski.

Mistrz KSW zestawił również inne starcie. Mamed chciałby zobaczyć trzecie starcie Saidov vs Mańkowski. Nie tylko w MMA, ale także w boksie w małych rękawicach. W takiej formule Borys stoczył ostatnio starcie na gali FAME 11 z Normanem Parke.

Albo Borys Mańkowski i Aslambek Saidov w boksie w rękawicach do MMA. Dlaczego on nie walczy. On jest znanym, dobrym zawodnikiem, który w Polsce robił karierę. Zastanawia mnie jedna rzecz. On odpuścił sobie walkę w ACA i jest w Polsce i nie walczy dwa lata już. Cały czas trzeciej walki z Borysem nie dostał. Może zorganizują walkę w innej organizacji np. w boksie z rękawicami MMA. Dobra walka by była.

Źródło: Sportowe Fakty

Sprawdź!  Tomasz Sarara poznał rywala? KSW szykuje prawdziwy hit i wielki rewanż w MMA!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.