KSW

Maciej Kawulski ostro o Normanie Parke: „On ma żółte papiery i nie można…”

Maciej Kawulski w ostatnim wywiadzie przyznał, że w organizacji KSW raczej nie będzie już miejsca dla takiego zawodnika jak Norman Parke, który jest zbyt nieprzewidywalny.

Norman Parke swoją przygodę z KSW rozpoczął w 2017 roku. W ciągu trzech lat stoczył 8 pojedynków. Wygrał 5 razy i poniósł dwie porażki z Mateuszem Gamrotem. Ich trzeci pojedynek został rozstrzygnięty jako no-contest.

Aktualnie Parke od ostatniej walki z Gamerem w 2020 roku nie stoczył żadnego pojedynku w formule MMA. Próbuje swoich sił w boksie, walcząc dla FAME i EFM SHOW. W tej formule zwyciężył dwa pojedynki z „Don Kasjo” i Maciejem Jewtuszko oraz został pokonany przez Borysa Mańkowskiego.

Jakiś czas temu w social mediach pojawiły się głosy, że być może ponownie zawalczy w KSW. Zawodnik przyznaje jednak, że konflikt z Martinem Lewandowskim jest na tyle duży, że nie ma szans na powrót. Szef organizacji wciąż nie wypłacił mu obiecanych pieniędzy. Ponadto FAME musiało zapłacić KSW za to, by Parke mógł stoczyć pojedynki z Życińskim i Mańkowskim.

Temat Normana Parke został poruszony w wywiadzie Mateusza Kaniowskiego z Maciejem Kawulskim. Jeden z szefów KSW stwierdził, że Stormin ma żółte papiery i jest zbyt nieprzewidywalny. Organizacja nie zamierza ryzykować, ponownie nawiązując z nim współpracę.

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA - debiut Przybysza w P4P oraz awans Oleksiejczuka i Jotki

– Trzeba pamiętać, że Norman Parke ma żółte papiery i nie można brać odpowiedzialności za to, co on mówi. Jest nieodpowiedzialnym gościem, który mówi raz to, raz to. Ja go lubię, ale to nie jest poważny koleś.

– Na ten moment przegrał na FAME MMA, więc nie widzę takiej możliwości. Z Borysem, ale nadal. To jest taki paradoks, który można by przemyśleć. On jest fajnym gościem, natomiast to jest też pewna powaga, my nie możemy sobie pozwolić, żeby zawodnik nie przychodził na wagę tą rano, ponieważ zaciął się tam w windzie.

– Tu są już klocki, tu możesz zepsuć nie fame czy ilość wyświetleń na YouTubie tylko możesz zepsuć całe życie, zawodową karierę. Dla nas to jest za duże ryzyko taka tykająca bomba. Z nim są też innej natury problemy, ale to już abstrahując.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) Pudzianowski na KSW 64 zmierzy się z "Bombardierem". Kawulski komentuje: "Będzie zawodnik rezerwowy"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.