KSW

Pudzianowski zabrał głos po znokautowaniu Materli! UCISZA NIEDOWIARKÓW! „Mówili, że nadaje się do tarcia marchewki”

Za nami gala KSW 70, gdzie w walce wieczoru już w pierwszej rundzie Mariusz Pudzianowski ciężko znokautował Michała Materlę. Zawodnik z Białej Rawskiej był przez wielu ekspertów, jak i nawet wspólnych kolegów z klubu skazywany na porażkę. Przypomnijmy, że m.in. Daniel Omielańczuk, który przegrał swoją walkę na wczorajszej gali twierdził, że „Pudzian” nie ma żadnych atutów, aby wygrać z Materlą!

Prawdziwe starcie legend było walką wieczoru gali KSW 70. Mariusz Pudzianowskie wszedł do okrągłej klatki, by zmierzyć się w niej z Michałem Materlą. Mariusz zapowiadał przed walką z Michałem, że będzie to mocna wojna na wyniszczenie. Były strongman stawiał na swoją siłę i był zdania, że Materla może odbić się od niego jak od ściany. Michał natomiast chciał udowodnić, że jest lepszym zawodnikiem w każdej płaszczyźnie walki. Mówił, że sam narzuca na swoje braki presją związaną z wygraną.

Obaj zawodnicy zaczęli od mocnych wymian w stójce, w których to Mariusz okazał się lepszy. „Pudzian” trafił Michała potężnym ciosem podbródkowym, po którym Materla padł znokautowany na matę. Zawodnik ze Szczecina przez kilka minut leżał nieprzytomny i potrzebował dłuższej chwili, aby dojść do siebie.

Pudzianowski po znokautowaniu Materli

„Pudzian” po sensacyjnym zwycięstwie na KSW 70, zamiast na after party, wrócił do domu. W nagraniu, które umieścił w swoich mediach społecznościowych zaznaczył, że najlepiej czuje się w swoim łóżku, a nie w hotelu.

Sprawdź!  Tańcula i Akop jednak nie zawalczą w KSW? Komentują ostatnie doniesienia: "W każdej plotce jest ziarno prawdy"

Mariusz odniósł się również do słów swojego klubowego kolegi, który stwierdził, że ten w walce z Materlą będzie „leżał„.

„Siemanko, siemanko. KSW 70 za nami. Niektórym niedowiarkom zamknąłem buzię, którzy mówili, że Pudzian nadaje się do tarcia marchewki. Nie imprezuję, wracam do domu, do swojego łóżeczka odpocząć. Zasłużony odpoczynek. Jutro niedziela, dwa browarki będzie można do obiadu wypić. I to koniec imprezowania. Czuje się najlepiej w swoim domu, a nie w hotelu. A Mariusz, jak to Mariusz. Pomalutku chodzi swoimi ścieżkami i rzeźbi i rzeźbi. Mogą się śmiać ze mnie, ale śmieje się ten, kto się śmieje ostatni. Jak to jeden pewien Pan powiedział, który przychodzi do WCA, gwiazda – „zobaczysz te swoje zapasy, będziesz leżał.” Zobaczyłem, poznałem. Życzę ci powodzenia, abyś Ty miał takie zapasy jak ja.”

Po walce z Materlą jeszcze w klatce KSW, padła propozycja, aby Pudzianowski zmierzył się teraz z Mamedem Khalidovem. Obaj zawodnicy są chętni na ten pojedynek.

Sprawdź!  Borek o pojedynku Pudzianowski vs Khalidov: "To jest walka sportowa o zabarwieniu freakowym, jeśli chodzi o... "

Jak widzicie walkę Pudzian vs Khalidov?

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.