GROMDA

Losowanie i face to face przed USTAWKĄ i turniejem na GROMDA 12! Oglądaj na żywo!

Już o godzinie 18:00 rusza losowanie przed USTAWKĄ i turniejem, które odbędą się na GROMDA 12. Wśród wyjątkowo licznych extra fightów dojdzie też do spotkań polski fighterów z zagranicznymi!

Łącznie w piątek 3 marca zobaczymy aż 21 bijoków, którzy będą mierzyć się na gołe pięści. Jak zapowiedział w rozmowie z Fansportu TV szef organizacji Mariusz Grabowski fani zobaczą aż 6 dodatkowych pojedynków, w których GROMDZIARZE przywitają w wojowników z zagranicy!

Teraz na tej GROMDZIE będzie ustawka polsko-zagraniczna. Marketingowcy mówią nie nazywaj tego meczem, tylko ustawka. Ja to mówię, że to będą walki polsko-zagraniczne, gdzie prawdopodobnie będzie 6 walk GROMDZIARZY z zawodnikami z zagranicy.

Galę GROMDA 12 obejrzysz wyłącznie w PPV. Cena dostępu zaczyna się od 34,99 zł, a do wybory jest kilka pakietów oraz wiele sposobów płatności. Transmisję na żywo wykupisz klikając w poniższy link.

-> Oglądaj GROMDA 12 na żywo!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.