GROMDA

GROMDA 14: Duże wyzwanie „Scarface’a”! Stoczy superfight ze zwycięzcą turnieju!

Za nami losowanie par przed GROMDA 14, która odbędzie się już jutro. Dzisiejszego popołudnia poznaliśmy rywala Sebastiana „Scarface’a” Skiermańskiego, którego czeka nie lada wyzwanie!

-> Galę GROMDA 14 obejrzysz wyłącznie w PPV

Czternaste wydarzenie pod szyldem GROMDA zapowiada się niezwykle ekscytująco! Na kibiców czeka wiele emocjonujących walk, podczas których spodziewać się można potężnej młócki i ciężkich nokautów. Pojawią się znani bijocy, jak i debiutanci w organizacji.

Kolejny pojedynek stoczy też Sebastian Skiermański. Popularny „Scarface” już po raz 5. z rzędu wystąpi w GROMDZIE. Jak zapowiedział w niedawnym wywiadzie dla Fansportu.pl w przyszłości być może będzie mierzył się z najlepszymi, czyli z takimi przeciwnikami jak Mateusz Kubiszyn czy Bartłomiej Domalik. Jego wypowiedź znajdziecie poniżej.

GROMDA 14: Duże wyzwanie przed Skiermańskim! Zmierzy się z „Taeddym”!

Na dzisiejszej ceremonii losowania przed GROMDA 14 faktycznie okazało się, że „Scarface’a” czeka nie lada wyzwanie. Polak w piątek 8 września zmierzy się z „Taeddym”! Dustin Rabiega ma za sobą 3 walki w organizacji, które stoczył na 12. edycji. Niemiec w turnieju pokonał „Mnicha”, „Dynamit” oraz na koniec „Suchego”, dołączając do grona zwycięzców.

Sprawdź!  (VIDEO) GROMDA zapowiada jutrzejszą galę! "Tu jest Polska! Tu się walczy"

Galę GROMDA 14 obejrzeć można wyłącznie w systemie PPV. Kliknij w baner i wybierz swój pakiet!

BANER GROMDA

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.