KSW

Lewandowski otrzymał ciekawą propozycję od Parnasse’a! „To byłby ewenement na skalę światową!”

Jeden z właścicieli KSW Martin Lewandowski ponownie gościł w studio Klatka po klatce, gdzie zdradził Arturowi Mazurowi propozycję, jaką złożył mu Salahdine Parnasse.

Francuski mistrz kategorii piórkowej sięgnął po drugi, choć tylko tymczasowy pas w ubiegłym roku. Na gali KSW 76 pokonał przez poddanie w 4. rundzie Sebastiana Rajewskiego i zapewnił sobie prawo do walki z Marianem Ziółkowskim. Do tego starcia dojdzie już 3 czerwca na KSW Colosseum 2.

Zarówno gala na PGE Stadionie Narodowym, jak i najbliższa KSW 81, transmitowana będzie tylko i wyłącznie w Viaplay. Cena za miesięczny dostęp to tylko 54,99 zł. Wykupując pakiet otrzymujesz dostęp do filmów, seriali i meczy na żywo, w tym angielskiej Premier League!

Parnasse chce TRZECH pasów!

Martin Lewandowski był gościem Artura Mazura w programie Klatka po klatce. Współwłaściciel KSW zdradził, że team Parnasse’a powiedział mu, że w przypadku wygranej z Ziółkowskim, będą chcieli spróbować zdobyć i trzeci pas organizacji!

Na początku mówię: 'Co, ale jak?!’. No, byłoby to naprawdę dobre posunięcie. Jest to ciekawa opcja, do rozważenia, no jednak nie było takiego mistrza na pewno u nas, a chyba w ogóle też na świecie. Tylko chyba jeden zawodnik próbował trzy pasy zdobyć, więc jeżeli to by się Salahdine’owi udało to na pewno byłby ewenement na skalę światową!

Lewandowski podkreślił, że przede wszystkim trzeba będzie rozwikłać kwestie kategorii wagowych. Już przy dwóch tytułach Francuzowi może być co najmniej ciężko bronić jednego po drugim.

Sprawdź!  Janikowski wytypował walkę Wrzosek vs. Szpilka! Wskazał element, który zadecyduje o wyniku

Pamiętajmy jednak, że musimy rozwiązać temat w jego bazowej kategorii wagowej. Musi wiedzieć o tym, że jak wejdzie jeszcze wyżej to będzie musiał się określić, gdzie ta jego waga jest unormowana, bo nie można tak w nieskończoność 'skakać’.

Kursy bukmacherskie na walkę Ziółkowski vs. Parnasse

Wszystkie walki KSW Colosseum 2 obstawisz u bukmachera eFortuna.pl. Już za samą rejestrację otrzymujesz darmowe 20 zł, specjalny BONUS i nie jeden, a aż TRZY ZAKŁADY BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są niezwykle proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.