KSW

Kaczmarczyk odpowiada na ostatni wywiad Rutkowskiego! „Niech ktoś mu wytłumaczy, że…”

Patryk Kaczmarczyk odpowiedział na wywiad swojego ostatniego rywala Daniela Rutkowskiego, który nie zgadza się z werdyktem sędziów.

Podczas gali XTB KSW 88 w Radomiu doszło do fenomenalnego starcia. W main evencie Kaczmarczyk zmierzył się z „Rutkiem”, którego zaskoczył latającymi kolanami. Już w pierwszych sekundach posłał rywala na deski, jednak z każdą kolejną rundą przewagę zyskiwał bardziej doświadczony z zawodników.

Sędziowie po trzech odsłonach wskazali zwycięstwo Kaczmarczyka, z czym nie do końca zgadza się Rutkowski. W ostatnim wywiadzie dla MyMMApl zaznaczył, że wykonał więcej pracy od swojego rywala i nie spodziewał się takiego werdyktu.

Długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź. Kaczmarczyk na swoich social mediach zamieścił taki wpis: 

– Średnio co 5 minut dostaje wiadomości na temat nowego wywiadu Rutka dla @jaruswiatek. Rozumiem ból po porażce, ale niech ktoś mu wytłumaczy, że bardzo dużo traci takim gadaniem od początku tej walki po jej zakończenie i następne wywiady. Mimo wszystko życzę zdrowia i spokoju.

Poruszony został również temat potencjalnego rewanżu. Kaczmarczyk po walce zapowiedział, że nie zamierza po raz drugi walczyć z Rutkowskim. Wszystko wskazuje na to, że teraz celuje w starcie o tymczasowy tytuł mistrza i nie wykluczone, iż będzie to zestawienie z Robertem Ruchałą.

Sprawdź!  Szpilkę czeka trudny pojedynek! Zapowiada dużą walkę: "Większe wyzwanie niż Pudzianowski"

„Rutek” natomiast uważa, że jego rywal nieco się pośpieszył. Podkreślił, iż pokonał dopiero jednego czołowego zawodnika w rankingu i przekonuje, że rewanż jest jak najbardziej zasłużony.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.