KSW

Juras mocno w sprawie sędziów! Skomentował zamieszanie wokół walki Adamek-Khalidov

Wczorajsze doniesienia na temat składu sędziowskiego walki Adamek – Khalidov wzbudziło sporo emocji. Swoje stanowisko w odpowiedzi dla jednego z dziennikarzy wyraził też Łukasz „Juras” Jurkowski.

Pojedynek legend polskich sportów walki zakończy pierwszą galę z cyklu Epic. Starcie odbędzie się na zasadach boksu w klatce KSW. Wczoraj w social mediach dużo emocji wywołały informacje przekazane przez Mateusza Borka.

Jak przekazał w rozmowie z Arturem Mazurem komentator walki ani w klatce, ani na kartach punktowych nie będzie sędziował żaden arbiter, który na co dzień zajmuje się boksem. Polska Unia Boksu zablokowała pracę zrzeszonych sędziów.

Adamek – Khalidov: Oglądaj już za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Tomasz Sarara wydał oświadczenie po przegranej! Kończy z walkami w MMA: "Biorąc wszystkie za i przeciw to chyba była..."

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Mocny komentarz „Jurasa”

W sieci zagrzmiało i pojawiło się wiele określeń, typu „żart”, „absurd”, „amatorszczyzna”. Głos zabrali także inni eksperci od sportów walki, m. in. Mateusz Hencel, czy Patryk Prokulski. Swoje stanowcze stanowisko wyraził też Maciej Turski:

Walkę boksu powinien sędziować sędzia z boksu. Nie K1 i nie MMA. Wiadomo, że okoliczności niewygodne, bo komisje, bo zgody, bo dostępność, ale jednak tu formuła i zasady i ich egzekwowanie precyzyjne mogą premiować konkretne strony – napisał prowadzący Oktagon Live.

Na te słowa odpowiedział Łukasz Jurkowski. Były komentator i zawodnik KSW zwrócił uwagę na to, iż nie jest to typowa walka bokserska, a typowe widowisko sportowe.

Walki bokserskie odbywają w ringu. To nie walka bokserska a sportowe show na zasadach boksu – odpowiedział komentatorowi gal KSW „Juras”.

Sprawdź!  "Don Kasjo" rzucił wyzwanie Pudzianowskiemu! Znamy odpowiedź! "Ja chcę się sprawdzić w..."

Odbierz kod PPV na galę KSW Epic za 10 zł!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.